Search

خانه معلم ارومیه

خانه معلم ارومیه
5/5

انچه در این محتوا می خوانید

ارومیه یکی از شهر‌های بزرگ و توریستی در استان آذربایجان غربی است. شهر ارومیه به دلیل داشتن جاذبه‌های زیبا اهمیت بسیار زیادی دارد، که یکی از معروف‌ترین آن دریاچه ارومیه است که متاسفانه این دریاچه در حال خشک شدن بوده و عظمت سابق را ندارد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این شهر داشتن مراکز تولید میوه است و به غیر از آن جاذبه‌های گردشگری بسیاری دارد که شامل دریاچه، موزه، آبشار، بازار، پارک جنگلی، مسجد و کلیسا می‌باشد.

این شهر از سوغاتی‌های متنوع و خوشمزه، غذاهای محلی و صنایع دستی زیادی برخورددار است. ارومیه به دلیل موقعیت جغرافیایی خوب و امکانات کاملی که دارد، می‌تواند بهترین انتخاب برای مسافران باشد. حالا برای اینکه مسافران سفر راحت و فضای اقامتی خوبی داشته باشند، ما یکی از راه‌هایی که می‌تواند به شما کمک کند تا سفر خوبی داشته باشید، یعنی اقامت در خانه معلم ارومیه در سایت گردشگری به گردی را معرفی خواهیم کرد.

خانه معلم ارومیه
خانه معلم ارومیه

خانه معلم اشنویه

برای اقامت در این خانه معلم باید از کارت مخصوص فرهنگیان استفاده کرد. یکی از ویژگی‌‌های این خانه معلم می‌توان به هزنیه بسیار خوب و نزدیک بودن مراکز تفریحی آن اشاره کرد. چند نمونه از مراکز تفریحی که نزدیک به این خانه معلم است؛ شامل دریای چشمه بنچول، جنگل میرآباد در غرب شهرستان، روستای بیمرضته، بقعه شیخ می‌یاشد.

آدرس مرکز: اشنویه، محله بازار آباد

شماره تماس: 04444625446

خانه معلم چایپاره

خانه معلم چایپاره به دلیل طبیعت زیبایی که دارد برای گردشگران فرهنگی می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

نزدیک ترین مراکز تفریحی به این خانه معلم شامل حمام قره ضیاالدین، رودخانه قره آغاج و بازارچه‌های مرزی ویژه پوشاک است.

آدرس مرکز: شهرستان چایپاره، خیابان شهید رجایی، روبروی کمیته امداد

شماره تماس: 04436727621

خانه معلم ارومیه
خانه معلم ارومیه

خانه معلم سیلوانا

از نزدیک‌ترین مراکز تفریحی به این خانه معلم سد شهر چایی است که برای علاقه‌مندان به طبیعت حتما پیشنهاد می‌شود.

آدرس مرکز: منطقه سیلوانا، دهستان نوشان

شماره تماس: 0444243566

خانه معلم ارومیه
خانه معلم ارومیه

خانه معلم باشگاه فرهنگیان ارومیه

این خانه معلم موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی دارد، به دلیل اینکه مراکز مهمی مانند رستوران، بیمارستان، سالن ورزشی، مسجد قبا، معاونت امور بهداشتی و مرکز بهداشت استان در نزدیکی این خانه معلم واقع شده است. کلیسای سیر و بازار دانشکده در زندیکی این خانه معلم قرار دارد. هزینه اقامت این خانه معلم به نرخ روز و طبق تعرفه وزارت آموزش و پرورش محاسبه می‌شود. این اقامتگاه برای گردشگران، انتخاب خوبی می‌باشد.

آدرس مرکز: ارومیه، بلوار شهید بهشتی، روبروی دانشگاه دانشگاه آزاد، جنب مسجد قبا

شماره تماس: 04433448746-04433486669

خانه معلم سلماس

این خانه معلم در یکی از زیباترین شهرهای آذربایجان غربی واقع شده است که به دلیل داشتن جاذبه‌های گردشگری بسیاری که در نزدیکی آن قرار دارد و طبیعت فوق العاده زیبایی در بهار و تابستان دارد، بهترین مکان برای اقامت مسافران است. یکی از این مکان‌ها دیدنی طبیعت بسیار زیبای کهنه شهر نیز است.

آدرس مرکز: شهرستان ساماس، خیابان مدرس، جنب مخابرات

شماره تماس: 04435224196

خانه معلم باشگاه فرهنگیان میاندوآب

میاندوآب یکی از پر بازدید‌ترین شهرهای ارومیه است، به دلیل اینکه طبیعت و مکان‌های تاریخی بسیار زیبایی دارد که اکثر گردشگران را جذب خود می‌کند. یکی از مراکز گردشگری معروف آن که نزدیک این خانه معلم می‌باشد، پل خشتی چهل چشمه است.

آدرس مرکز: شهرستان میاندوآب، خیابان 15 خرداد، جنب فروشگاه فرهنگیان

شماره تماس: 04445243759

خانه معلم باشگاه فرهنگیان میاندوآب
خانه معلم باشگاه فرهنگیان میاندوآب

خانه معلم باشگاه فرهنگیان خوی

این خانه معلم در موقعیت مکانی خوبی قرار گفته است. به دلیل اینکه در نزدیک این مرکز اقامتی مسجد جامع و بازار قدیمی واقع شده است. پس می‌توان گفت یکی از بهترین مرکز اقامتی برای مسافران مخصوصا در فصل تابستان و بهار است.

آدرس مرکز : شهرستان خوی، خیابان شریعتی، گذر پست

شماره تماس: 04436224246

خانه معلم ماکو

همانطور که میدانید شهر ماکو در مرز بین ایران و ترکیه قرار گرفته است که رودخانه‌ای به نام زنگمار این شهر را به دو بخش جنوبی و شمالی تقسیم کرده است. این خانه معلم به دلیل نزدیک و کامل بودن؛ امکانات رفاهی، خدماتی، درمانی و گردشگری و البته موقعیت مکانی بسیار عالی دارد.

آدرس مرکز: شهرستان ماکو، خیابان امام، جنب مدیریت آموزش و پرورش

شماره تماس: 04434223161

خانه معلم نقده

نقده یکی از شهرهای مهم در بین شهرهای استان آذربایجان غربی، از لحاظ داشتن مکان‌های طبیعی و تاریخی است و در منطقه توریستی گادار و بازار قدیمی واقع شده است. همچنین از جاذبه‌های دیگر نزدیک به این خانه معلم می‌توان به هفت چشمه که در جنوب غربی این شهر قرار دارد، اشاره کرد. یکی دیگر از مکان‌های تفریحی که برای گردشگران وجود دارد؛ تفرجگاهی است که در پایین کوه حوضی به شکل کوزه قرار دارد و دارای امکاناتی کامل می‌باشد که شامل درمانی، بهداشتی، شهربازی، غذاخوری، خدماتی و فضای سبز نیز است.

آدرس مرکز: خیابان ولایت، خیابان دهخدا، جنب اداره ثبت احوال

شماره تماس: 04435663202

خانه معلم پلدشت

یکی از بهترین شهرها برای گردشگران از نظر جاذبه‌های طبیعی و داشتن امکانات کامل می‌توان به شهر پلدشت  اشاره کرد. در صورتی که قصد اقامت در مکانی خلوت و امکان گشت وگذار را دارید، خانه معلم پلدشت می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

آدرس مرکز: شهرستان پلدشت، اداره آموزش و پرورش شهرستان پلدشت

شماره تماس:0444625882

خانه معلم سردشت

یکی از شهرهای خوش آب و هوا شهر، سردشت است که در فصل بهار و تابستان زمان مناسبی برای سفر کردن به این شهر زیبا است.این شهر به دلیل اینکه آبشارهای بسیار فوق العاده‌ای دارد و از اهمیت بالایی برخوردار است.

آدرس مرکز: شهرستان سردشت، خیابان وحدت، جنب پاساژ اشکانی

شماره تماس: 04444323026

خانه معلم پیرانشهر

این خانه معلم به دلیل اینکه در اطرافش مراکز متنوعی مثل مراکز خرید، مراکز درمانی، مراکز تفریحی و…. را دارد؛ مکان مناسبی برای اقامت مسافران است.

آدرس مرکز: شهرستان پیرانشهر، ورودی شهر روبروی ترمینال شهرستان

شماره تماس:04444237013

خانه معلم سرا تکاب

خانه معلم تکاب در موقعیت جغرافیایی بسایر خوبی واقع شده است. به دلیل اینکه در اطراف این خانه معلم مراکز مهمی مثل بیمارستان، فروشگاه، کافه و رستوران، باشگاه، اداره پست و همچنین شهرداری تکاب قرار دارد.

آدرس مرکز: تکاب، خیابان انقلاب، روبروی مخابرات

شماره تماس: 04445525634

خانه معلم مهاباد

در نزدیکی این خانه معلم مکان‌های تاریخی و دیدنی بسیار زیادی است که می‌توان به مسجد جامع، بقعه تاریخی و مقبره شیخ ممدوه اشاره کرد.

آدرس مرکز: خیابان طالقانی شرقی، کوچه بانک سپه

شماره تماس: 04442226060

خانه معلم بوکان

آخرین خانه معلمی که می‌خواهیم به شما مسافران معرفی کنیم؛ خانه معلم بوکان است که به دلیل نزدیک بودن بقعه سید معصوم به این خانه معلم، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

آدرس مرکز: بلوار جمهوری اسلامی، جنب ساختمان دادگستری

شماره تماس: 04446258440

خانه معلم بوکان  خانه معلم ارومیه
خانه معلم بوکان خانه معلم ارومیه

جمع بندی

همانطور که می‌دانید شهر ارومیه یکی از پر جاذبه‌ترین شهرهایی است که به دلیل تنوع زیاد مکان‌های تاریخی، تفریحی و داشتن سوغاتی‌های خوشمزه و آب و هوای مناسبی که دارد، گردشگران زیادی را جذب می‌کند. ما در بخش بالا هر کدام را به صورت جداگانه کامل و مختصر برای شما عزیزان توضیح دادیم تا شما انتخابی راحت و مناسبی داشته باشید.

برخی از سوالات متداول

دریای چشمه بنچول نزدیک به کدام خانه معلم است؟

چشمه بنچول نزدیک به خانه معلم اشنویه قرار دارد.

اقامت در کدام یک از خانه‌های معلم مناسبتر است؟

خانه معلم باشگاه فرهنگیان ارومیه و خانه معلم نقده می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای اقامت باشند.

 

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Search