Search

خانه معلم قم

خانه معلم قم
5/5

انچه در این محتوا می خوانید

سفر به شهر مقدس قم ممکن است برای بسیاری از شما در اولویت باشد. اما در حقیقت، تنها زمانی می‌توانید به طور کامل از این سفر لذت ببرید و خیالتان راحت باشد که نگرانی از لحاظ مالی نداشته باشید. یکی از مواردی که می‌تواند به شما؛ بعنوان یک فرهنگی کمک کند که هزینه‌هایتان را تا حد زیادی کم کنید، مسئله اقامت است.

چنانچه موفق شوید جایی را برای اقامت انتخاب کنید که هزینه‌هایتان را تا حد زیادی کم کند، قطعاً سفر بهتری را تجربه خواهید کرد! یکی از راه‌های به صرفه، اقامت و استفاده از خانه معلم است. ما در این بخش از مجله به گردی خانه معلم قم را به شما معرفی خواهیم کرد.

خانه معلم شماره 1 قم

این خانه معلم دو بخش مجزا برای اسکان دارد. داخل آن رستوران هم وجود دارد و شما خیلی راحت می‌توانید سریعا به محل غذاخوری بروید و مجبور نیستید که خودتان غذا درست کنید یا برای رفتن به رستوران مسافتی طی کنید. رستوران این خانه معلم تنوع غذایی بسیار بالایی دارد. شما می‌توانید وعده ناهار و شام عالی را در این رستوران فرهنگیان تجربه کنید. البته وعده صبحانه همه به عهده خود خدمات خانه معلم است و آن را در خدمات اتاق برایتان حساب می‌کنند و صبحانه را رایگان برایتان در نظر می‌گیرند که ساعت سرو آن هم از ساعت ۷:۳۰ تا ۸:۳۰ صبح است.

ساعت کار رستوران خانه معلم قم شماره 1

در شش ماهه اول سال ناهار از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۵

شام از ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۲:۳۰

در شش ماهه دوم سال ناهار از ساعت ۱۲ الی ۱۴:۳۰

شام از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۱:۳۰

آدرس: قم، خیابان ساحلی، بین کوچه ۳ و ۵، جنب دادگستری، خانه معلم شماره 1 قم

تلفن: ۳۷۷۰۱۰۱۲

خانه معلم قم
خانه معلم قم

خانه معلم شماره 2 قم

این خانه معلم هم یکی از بهترین‌ها برای رزرو است. کافی است که از قبل با آنها تماس بگیرید و مطمئن باشید که خدمات بسیار خوبی را به شما ارائه می‌دهند. خدمات آن شبیه به موردی است که در بالا به شما معرفی کردیم. پس اگر جزو فرهنگیان هستید، هرگز این مورد را از دست ندهید.

آدرس: خ. ساحلی بین کوچه ۲۳ و ۲۵

تلفن: ۳۷۷۱۱۸۸۳۰

خانه معلم قم
خانه معلم قم

رزرو خانه معلم در قم

اگر قصد دارید که در شهر قم خانه معلم رزرو کنید، خیلی راحت می‌توانید این کار را انجام دهید. کافی است که به سایت eskan.medu.ir مراجعه کنید. شما می‌توانید از قبل وضعیت قیمت‌ها را مشاهده کرده و ببینید که چه روزی برای‌تان مناسب‌تر است و بعد رزرو را نهایی کنید.

جمع‌بندی

اسکان در خانه معلم قم می‌تواند تا حد زیادی هزینه‌های شما را کم کن و باعث شود که راحت‌تر در این شهر رفت و آمد داشته باشید. اگر قصد دارید که به عنوان یک معلم یا فرد فرهنگی فقط چند روز برای زیارت به شهر قم بروید، خانه معلم یکی از بهترین انتخاب‌ها است. فقط باید از قبل با آنها تماس بگیرید یا وارد سایت شوید و رزرو را انجام دهید.البته هتل های قم هم می توانند در کنار خانه معلم ارائه خدمات بدهند.

برخی از سوالات متداول

قم چند مورد خانه معلم دارد؟

قم شهری کوچک است و تعداد خانه معلم‌های آن فقط دو تا است.

آیا خانه معلم‌های قم رستوران هم دارند؟

بله. شما می‌توانید از رستوران خود خانه معلم استفاده کنید و مجبور نیستید که به جای دیگری بروید یا خودتان پخت و پز کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Search