Search

خانه معلم شیراز+آدرس+عکس+امکانات+تلفن

خانه معلم شیراز
5/5

انچه در این محتوا می خوانید

شیراز یکی از شهرهای زیبا و تاریخی ایران است که در آن جاذبه‌های گردشگری شیراز جالب و زیبا وجود دارد. این شهر میزبان آثار تاریخی، آرامگاه‌ها، باغ‌ها و معابدی است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. در ایام تعطیلات، خانواده‌ها می‌توانند به این شهر زیبا سفر کرده و لحظات خاصی را در کنار هم سپری کنند. 

در این سفر، انتخاب مکان مناسب برای اقامت بسیار مهم است و خانه معلم ها به عنوان مراکزی که در سرتاسر نقاط کشور فعالیت می‌کنند، خدمات بسیاری به مسافرین ارائه می‌دهند. شیراز نیز از این نوع مراکز برخوردار است و در این مقاله از سایت گردشگری به گردی قصد داریم لیست و آدرس خانه معلم های شیراز را به شما معرفی کنیم.

خانه معلم شیراز
خانه معلم شیراز

خانه معلم شیراز

تاریخ فرهنگی و تاریخی شیراز به طوری که شاعران و عارفان بسیاری در آن وجود دارد جالب‌توجه است. شیراز به عنوان پایتخت فرهنگی ایران شناخته می‌شود و در طول تاریخ، شاعران بزرگی همچون حافظ و سعدی در این شهر زندگی کرده‌اند و آرامگاه‌های آن‌ها در نقاط مختلفی از شیراز قرار دارد که نمادی از هنر و ادبیات ایرانی است. این آرامگاه‌ها از جمله جاذبه‌هایی هستند که هر ساله مسافران زیادی را به سمت خود جذب می‌کنند.

در ایام تعطیلات یا سفرهای خانوادگی، می‌توانید به شیراز سفر کنید و این لحظات خاص را در کنار هم تجربه کنید. اقامت در یک مکان مناسب و کیفیتی در این سفر بسیار مهم است. یکی از مکان‌هایی که می‌توان برای اقامت در شیراز انتخاب کرد، خانه معلم‌ها است. خانه معلم‌ها مکان‌هایی هستند که در اقصی نقاط کشور فعالیت می‌کنند و به ارائه خدماتی با کیفیت برای مسافران می‌پردازند.

خانه معلم شیراز
خانه معلم شیراز

از جمله جاذبه‌های دیگر شیراز می‌توان به باغ‌های زیبایی که در این شهر قرار دارد اشاره کرد. باغ ارم، باغ عرفان، باغ دلدار و باغ نرگس از جمله باغ‌هایی هستند که با فضایی آرامش بخش و مناظر طبیعی دلنشین، خاطره‌ای خوب از سفر شما به شیراز را به یادگار می‌گذارند. در این باغ‌ها می‌توانید از طبیعت بکر و زیبای این شهر لذت ببرید و لحظاتی شاد و سرشار از شادابی را در کنار خانواده خود بگذرانید.

همچنین، تمامی خانه معلم شیراز با استفاده از تجربه‌ همکاران خود و با توجه به نیازهای مسافران، خدماتی متنوع و مناسب برای شما در این سفر فراهم کرده است. از جمله خدماتی که می‌توان به آن اشاره کرد می‌توان به ارائه وعده‌های غذایی با کیفیت، تمیزی روزانه و تهیه تجهیزات رفاهی در اقامتگاه اشاره کرد. همچنین، پرسنل خانه معلم با دانش و تجربه‌ی کافی، در اختیار شما قرار می‌گیرند تا به شما در زمان اقامت در شیراز راهنمایی کنند و به هر بخشی از سفرتان کمک کنند.

خانه معلم شیراز
خانه معلم شیراز

خانه معلم شیراز یکی از مراکزی است که در این شهر فعالیت می‌کند و در اختیار مسافران خدماتی را ارائه می‌دهد. با توجه به اهمیت ویژه‌ای که اقامت در طول سفر می‌تواند داشته باشد، خانه معلم شیراز تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین و راحت‌ترین تجربه اقامت را برای مسافران فراهم کند. این مرکز با فراهم کردن امکاناتی مانند اتاق‌های راحت و مجهز، رستوران با منوی فوق‌العاده، نمایشگاه‌های هنری و فرهنگی و امکانات دیگری که به راحتی قابل دسترسی است، سعی دارد تا خاطرات خوبی را برای مسافران به ارمغان بیاورد.

خانه معلم شیراز
خانه معلم شیراز

امکاناتی که خانه معلم شیراز به مسافران ارائه می‌دهد عبارتند از:

۱. اتاق‌های راحت و مجهز: اتاق‌های این مرکز با توجه به نیازهای مسافران طراحی شده‌اند و دارای امکاناتی مانند تلویزیون، رادیو، تلفن، یخچال و اینترنت بی‌سیم هستند تا تجربه اقامتی راحت و لذت‌بخش را برای مسافران فراهم کنند.

۲. رستوران با منوی فوق‌العاده: رستوران خانه معلم شیراز با پیشنهادهای خوشمزه و منوی متنوع، تنوع غذاهای محلی و بین‌المللی را به مسافران ارائه می‌دهد. با سرو انواع غذاهای خوشمزه و با کیفیت، شما می‌توانید تجربه‌ای لذت‌بخش از غذاهای ایرانی و شیرازی را در این رستوران داشته باشید.

۳. نمایشگاه‌های هنری و فرهنگی: در خانه معلم شیراز، نمایشگاه‌های هنری و فرهنگی برگزار می‌شود که باعث می‌شود تا مسافران بتوانند با هنر و فرهنگ شیراز آشنا شوند و از این تجربه بهره‌برداری کنند. این نمایشگاه‌ها از آثار هنری و سنتی شیراز و ایران بازگو می‌کنند و به شما امکان می‌دهد با این هنر و فرهنگ غنی آشنا شوید.

۴. خدمات دیگر: خانه معلم شیراز با فراهم کردن خدمات دیگری نیز سعی در راحت کردن اقامت مسافران دارد. امکاناتی مانند پارکینگ رایگان، خدمات نگهداری از بچه‌ها، خدمات رفاهی، تشریفات استقبال و حمل و نقل آسان از مرکز شهر می‌تواند تجربه اقامت شما را همچنان بهتر کند.

با وجود تمام امکانات و خدماتی که در خانه معلم شیراز ارائه می‌شود، شما قطعاً تجربه‌ای لذت‌بخش و خاطره‌ای خوب از سفر خود به این شهر زیبا وتاریخی خواهید داشت. به همین دلیل، در اقامت خود در شیراز، حتما به این مرکز سر بزنید و از خدمات و امکانات آن بهره‌برداری کنید.

بخشی از روند آموزشی و پرورشی در هر جامعه، محل زندگی و کار معلمان است. مناطق مختلف ایران نیز به منظور ایجاد شرایط بهتر برای معلمان، خانه هایی را برای آنان فراهم کرده اند. خانه معلم شیراز به عنوان محل اقامت، آموزش و پرورش، فرهنگسرایی و تفریح ورزشی برای معلمان عاملی مهم در ارتقای فرهنگ سازمانی مدارس و جامعه است. در اینجا به برخی از خانه های معلم در مناطق مختلف ایران اشاره خواهیم کرد.

خانه معلم شیراز
خانه معلم شیراز

لیست خانه معلم شیراز

آدرس خانه معلم شیراز: شیراز، خیابان ارم، کوچه 16

تلفن خانه معلم شیراز:: 07132271029 – 07132284461

مکان دیدنی نزدیک خانه معلم شیراز: باغ ارم

خانه معلم شهدای فرهنگیان شیراز

آدرس خانه معلم شیراز: شیراز، خیایان شهید بهشتی (خلد برین )، کوچه 2

تلفن خانه معلم شیراز: 07136273291 – 07132284461

مکان دیدنی نزدیک خانه معلم شیراز: باغ عفیف آباد

باشگاه فرهنگیان شیراز

آدرس خانه معلم شیراز: شیراز ، خیابان حر، جنب آموزش و پرورش ناحیه 2

تلفن خانه معلم شیراز: 07132282287 – 07132282288 07132284461

مکان دیدنی نزدیک خانه معلم شیراز: ارگ کریم خان ، باغ ارم

مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شیراز شماره 2

آدرس خانه معلم شیراز: شیراز، خیابان شهید رجایی، (فرهنگ شهر) کوچه 20

تلفن خانه معلم شیراز: 07136334497 – 07136334496 – 07136334455

مکان دیدنی نزدیک خانه معلم شیراز: باغ عفیف آباد

خانه معلم عشایر سیار

آدرس خانه معلم شیراز: شیراز، خیابان معدل شرقی، روبروی دبیرستان شبانه روزی شهید بهشتی عشایر

تلفن خانه معلم شیراز: 07132343599 – 07132343600

مکان دیدنی نزدیک خانه معلم شیراز: ارگ کریم خان ، بازار وکیل

خانه معلم شیراز
خانه معلم شیراز

مراکز ستاد اسکان فرهنگیان شیراز

آدرس خانه معلمان شیراز به شرح زیر می‌باشد:

1. آدرس خانه معلم شیراز: شیراز، خیابان ارم، کوچه ۱۶، تلفن: ۰۷۱۳۲۲۷۱۰۲۹ – ۰۷۱۳۲۲۸۴۴۶۱. نزدیکترین مکان دیدنی: باغ ارم.

2. آدرس خانه معلم شهدای فرهنگیان شیراز: شیراز، خیابان شهید بهشتی (خلدبرین)، کوچه ۲، تلفن: ۰۷۱۳۶۲۷۳۲۹۱ – ۰۷۱۳۲۲۸۴۴۶۱. نزدیکترین مکان دیدنی: باغ عفیف‌آباد، باشگاه فرهنگیان.

3. آدرس خانه معلم شیراز: شیراز، خیابان حر، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۲، تلفن: ۰۷۱۳۲۲۸۲۲۸۷ – ۰۷۱۳۲۲۸۲۲۸۸ – ۰۷۱۳۲۲۸۴۴۶۱. نزدیکترین مکان دیدنی: ارگ کریم‌خان، باغ ارم، مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان.

4. آدرس خانه معلم شیراز شماره ۲: شیراز، خیابان شهید رجایی (فرهنگ شهر)، کوچه ۲۰، تلفن: ۰۷۱۳۶۳۳۴۴۹۷ – ۰۷۱۳۶۳۳۴۴۹۶ – ۰۷۱۳۶۳۳۴۴۵۵. نزدیکترین مکان دیدنی: باغ عفیف‌آباد.

5. آدرس خانه معلم عشایر سیار شیراز: شیراز، خیابان معدل شرقی، روبروی دبیرستان شبانه‌روزی شهید بهشتی عشایر، تلفن: ۰۷۱۳۲۳۴۳۵۹۹ – ۰۷۱۳۲۳۴۳۶۰۰. نزدیکترین مکان دیدنی: ارگ کریم‌خان، بازار وکیل.

آدرس خانه معلمان شیراز – ستاد اسکان فرهنگیان: 


– ناحیه ۱: شیراز، بلوار امیرکبیر، بلوار کاج، هنرستان دارالفنون (روبروی باغ جنت)، تلفن: ۰۷۱۳۸۳۳۵۹۵۱ – ۰۷۱۳۸۳۳۵۹۵۲.
– ناحیه ۲: شیراز، بلوار چمران، بعد از بیمارستان چمران، بلوار نیایش، دبیرستان شهیدان پژمان، تلفن: ۰۷۱۳۶۲۳۰۱۵۷.
– ناحیه ۳: شیراز، بلوار رحمت، سه راه دارالرحمه، بلوار رضوان، نبش میدان ۱۲ فروردین، هنرستان فنی شهدا، تلفن: ۰۷۱۳۷۳۸۴۸۹۰ – ۰۷۱۳۷۳۹۷۹۹۷.
– ناحیه ۴: شیراز، بلوار مدرس، کوی آزادگان، بعد از موزه تاریخ طبیعی، بلوار آصف، مدرسه شهدای ارتش، تلفن: ۰۷۱۳۷۲۵۷۴۴۰.
– ستاد اسکان فرهنگیان استان فارس، تلفن: ۰۷۱۳۸۳۳۵۹۵۱ – ۰۷۱۳۸۳۳۵۹۵۲.

خانه معلم شیراز
خانه معلم شیراز

خانه معلمان آباده و آباده طشک، به شرح زیر است:

7. آدرس خانه معلم آباده: آباده، بلوار مبارزان، نبش میدان امام رضا (ع)، تلفن: ۰۷۱۴۴۳۳۲۰۷۹.

8. آدرس خانه معلم آباده طشک: آباده طشک، خیابان ولی‌عصر (عج)، تلفن: ۰۷۱۴۴۳۳۲۰۷۹.

9.خانه معلم ارسنجان:
این خانه معلم در ارسنجان واقع شده است و آدرس آن برابر است: ارسنجان، میدان جانبازان، جنب ایران خودرو سابق. شماره تماس این خانه معلم نیز به صورت زیر است: 07143527481.

10.خانه معلم خرامه:
باشگاه فرهنگیان خرامه در منطقه خرامه قرار دارد. آدرس این مکان به صورت زیر است: خرامه، بلوار ورودی شهر خرامه، مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان. شماره تماس باشگاه فرهنگیان خرامه نیز عبارتند از: 07132726033-07132726034.

11.باشگاه فرهنگیان مرودشت:
این باشگاه فرهنگی در مرودشت واقع شده و آدرس آن به صورت زیر است: مرودشت، خیابان ثبت احوال، جنب دبیرستان دارالفنون. شماره تماس باشگاه فرهنگیان مرودشت نیز به صورت زیر است: 07143313974-0917728002.

12.خانه معلم جهرم:
آدرس خانه معلم جهرم برابر است با: جهرم، خیابان امام حسین، کوچه دبیرستان شکیبا. شماره تماس این خانه معلم نیز به صورت زیر است: 07154231900.

13.خانه معلم استهبان:
این خانه معلم در استهبان قرار دارد و آدرس آن به صورت زیر است: استهبان، بلوار قائم، انتهای خیابان میثم، کد پستی ۷۴۵۱۸۱۳۱۳۵. شماره تماس خانه معلم استهبان نیز به صورت زیر است: 07153227073.

14.باشگاه فرهنگیان کازرون:
این باشگاه فرهنگی در شهر کازرون واقع شده است و آدرس آن به صورت زیر است: کازرون، خیابان نهضت، جنب دانشگاه فرهنگیان. شماره تماس خانه معلم نیز عبارتند از: 07142234230-07142234203-07142234230.

15.خانه معلم خرم بید:
آدرس خانه معلم خرم بید برابر است با: خرم بید، صفا شهرف، بلوار وحدت، مدیریت آموزش و پرورش خانه معلم. شماره تماس خانه معلم خرم بید نیز عبارتند از: 07144454303-07144451017-07144453332.

16.خانه معلم داراب:
این خانه معلم در داراب واقع شده است و آدرس آن به صورت زیر است: داراب، خیابان شهدا، خانه معلم. شماره تماس خانه معلم داراب نیز عبارتند از: 07153524049.

17.خانه معلم فیروز آباد:
آدرس خانه معلم فیروز آباد برابر است با: فیروزآباد، بلوار قاسم ابن الحسن، جنب زورخانه. شماره تماس خانه معلم فیروز آباد نیز به صورت زیر است: 07138725828.

18.خانه معلم فسا:
این خانه معلم در شهر فسا واقع شده و آدرس آن به صورت زیر است: فسا، بلوار شهید بهشتی، جنب اداره آموزش و پرورش. شماره تماس خانه معلم فسا نیز به صورت زیر است: 07138725828.

19.خانه معلم لارستان:
آدرس خانه معلم لارستان برابر است با: لار، شهرجدید، میدان امام خمینی(ره)، بلوار ولایت، ۲۰ متری شرکت سایپا. شماره تماس خانه معلم لارستان نیز عبارتند از: 07152255004-07152255006-07152255006.

این خانه های معلم با هدف ایجاد شرایط مناسب برای معلمان، افزایش سطح آموزشی و پژوهشی آنان و تحقق رفاه اجتماعی و روحیه سربلندی در میان آنان، ایجاد شده اند. این مکان ها نه تنها برای اقامت معلمان در دوره تدریس خارج از شهر، بلکه به منظور برگزاری جلسات آموزشی و تحقیقات، مراکز فرهنگی و تفریح ورزشی برای آنان نیز استفاده می شود.

در نهایت، قابل ذکر است که این خانه های معلم می توانند به عنوان یک نماد رفاه و توجه به معلمان در جامعه مورد توجه قرار گیرند و باعث افزایش میزان رضایت و مشارکت معلمان در فعالیت های آموزشی و پرورشی شوند. همچنین، برخورداری از فضاهای آموزشی ورزشی و فرهنگی برای معلمان، بر رشد و پیشرفت آنان و در نهایت کیفیت آموزش و پرورش کشور تاثیر مثبت داشته و به ارتقای سطح آموزشی جامعه کمک خواهد کرد.

برای رزرو خانه معلم در نظر داشته باشید که این خانه معلم فقط برای اعضای خانواده فرهنگی و همراهانشان قابل رزرو است. در ضمن، تنها روز پنجم هر ماه (بجز ایام نوروز) ساعت 8 صبح وب سایت رزرو فعال می‌شود. قبل از رزرو حتماً کارت شناسایی آموزش و پرورش و شناسنامه کامل همراهان را همراه داشته باشید. فقط فرد فرهنگی باید به همراه پدر، مادر، فرزند و همسر خود از این خانه معلم استفاده کند. متأسفانه فرهنگیان بومی شیراز از امکانات میهمانسرا برای استفاده استفاده نمی‌توانند. همچنین، پذیرش افراد مجرد در مرکز ممنوع است.

زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 13:00 و زمان تحویل اتاق بعد از ساعت 15:00 است. در ضمن، درب نگهبانی مرکز از ساعت 12 شب تا 6 صبح بسته است. لطفاً این نکته را در نظر بگیرید.

هر خانواده فرهنگی فقط مجاز به رزرو یک اتاق است و زوج‌های فرهنگی همچنین فقط مجاز به رزرو یک اتاق هستند.

در صورتی که تصمیم به انصراف از رزرو اتاق داشتید، حتماً درخواست کتبی خود را به شماره 07132284461 فاکس نمایید. لازم به ذکر است که در صورت انصراف تا یک هفته قبل از موعد، 15% از مبلغ کنسلی کسر خواهد شد و تا سه روز قبل از موعد، 20% از مبلغ کنسلی کسر می‌گردد. در همان روز قبل از ساعت 12 و بعد از آن، 50% از کل مبلغ کسر می‌شود. پس از این زمان، مبلغ کامل کنسلی پرداخت خواهد شد.

مهمانان محترم توجه داشته باشید که رزرو معتبر و زمانی انجام شده است که وجه پرداخت شده و کد رهگیری و شناسه پرداخت دریافت شده باشد. لطفاً این نکته را به یاد داشته باشید.

توجه کنید که محدوده انتخابی شما تنها شامل تعداد محدودی اتاق است. لذا هرچه سریع‌تر رزرو خود را انجام دهید.

مهمانان محترم توجه داشته باشید که رزرو فقط برای دو و سه شب مجاز است. در صورت استفاده از این خانه معلم برای یک یا دو شب، هزینه شب‌های بعدی مسترد نخواهد شد.

لیست و آدرس خانه معلم‌های شیراز و حومه و نیز نحوه رزرو این خانه‌ها موجود است.

دوستان عزیز در نظر داشته باشید که برای رزرو خانه معلم باید به شرایط و قوانین فوق دقت کنید. امیدواریم که اقامتی شاد و خاطره‌انگیز در خانه معلم‌ها داشته باشید.

رزرو خانه معلم شیراز

برای رزرو خانه معلم در شیراز، لازم است به موارد زیر دقت کنید:

1) وب‌سایت رزرو روز پنجم هر ماه ساعت 8 صبح فعال می‌شود، به‌جز ایام نوروز.

2) برای رزرو، شما باید کارت شناسایی آموزش و پرورش و شناسنامه‌تان را همراه داشته باشید. تنها فرد فرهنگی به همراه پدر، مادر، فرزند و همسر می‌توانند از اتاق استفاده کنند. فرهنگیان بومی شیراز دسترسی به میهمانسرا ندارند.

3) پذیرش افراد مجرد در مرکز ممنوع است.

4) زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 13 و زمان تحویل اتاق بعد از ساعت 15 می‌باشد. درب نگهبانی مرکز از ساعت 12 شب تا 6 صبح بسته می‌شود.

5) هر خانواده فرهنگی می‌تواند فقط یک اتاق رزرو کند و زوج‌های فرهنگی فقط مجاز به رزرو یک اتاق هستند.

6) در صورت انصراف از رزرو، باید درخواست کتبی خود را به شماره 07132284461 فاکس کنید. هزینه کنسلی تا یک هفته قبل از موعد 15%، تا سه روز قبل از موعد 20% و در همان روز قبل از ساعت 12 50% از کل مبلغ و پس از آن تمام مبلغ کسر می‌شود.

7) مهمانان عزیز باید توجه داشته باشند که رزرو زمانی انجام شده است که وجه از طریق اینترنت پرداخت شده و پس از آن کد رهگیری و شناسه پرداخت اخذ شود.

لیست و آدرس خانه معلم‌های شیراز و حومه، و نحوه رزرو خانه معلم در شیراز را می‌توانید در وب‌سایت ما مشاهده کنید.

این توصیه‌ها برای فراهم کردن یک تجربه مطمئن و راحت برای مهمانان ماست. امیدواریم که اقدامات لازم را انجام دهید و از اقامت در خانه معلم لذت ببرید.

سوالات متداول

چگونه می‌توانم اقامت در خانه معلم شیراز را رزرو کنم؟

برای رزرو اقامت در خانه معلم شیراز، می‌توانید از طریق وبسایت رسمی آن یا تماس تلفنی با مرکز رزرواسیون آن اقدام کنید.

آیا خانه معلم شیراز امکانات خصوصی برای خانواده‌ها دارد؟

بله، خانه معلم شیراز امکاناتی مانند خدمات نگهداری از بچه‌ها و اتاق‌های خصوصی برای خانواده‌ها را فراهم می‌کند تا اقامت شما همراه با خانواده بهتر و راحت‌تر باشد.

آیا در رستوران خانه معلم شیراز غذاهای ویژه‌ای برای کودکان در نظر گرفته شده است؟

بله، رستوران خانه معلم شیراز منوی متنوعی دارد که شامل غذاهای ویژه برای کودکان نیز می‌شود تا اقامت شما با خانواده همراه با لذت‌بخش‌تر باشد.

چطور می‌توانم از خدمات خانه معلم شیراز رزرو کنم؟

برای رزرو خدمات خانه معلم شیراز، می‌توانید به وب‌سایت رسمی آن مراجعه کنید یا با شماره تلفن مرکز رزرواسیون تماس بگیرید.

آیا افراد مجرد می‌توانند در خانه معلم شیراز اقامت کنند؟

متأسفانه، خانه معلم شیراز پذیرش افراد مجرد را ممنوع اعلام کرده است.

چه مدارکی برای رزرو لازم است؟

برای رزرو، شما باید کارت شناسایی آموزش و پرورش و شناسنامه‌تان را همراه داشته باشید.

آیا مهمانان باید هزینه رزرو را از پیش پرداخت کنند؟

بله، مهمانان باید هزینه رزرو را از طریق اینترنت پرداخت کرده و کد رهگیری و شناسه پرداخت را درخواست کنند.

چه زمانی می‌توانم اقامت را تحویل بگیرم و تخلیه کنم؟

زمان تحویل اتاق بعد از ساعت 15 و زمان تخلیه اتاق قبل از ساعت 13 می‌باشد.

چگونه می‌توانم از کنسلی رزرو استفاده کنم؟

برای کنسلی رزرو، باید درخواست کتبی خود را به شماره فکس مرکز ارسال کرده و هزینه کنسلی را پرداخت کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Search