رستوران های شهرکرد

رستوران های شهرکرد
5/5

انچه در این محتوا می خوانید

شهرکرد یک شهر کوهستانی و سردسیر است که جاهای دیدنی زیادی هم دارد. به دلیل وجود همین طبیعت زیبا و جاذبه‌های گردشگری مانند قلعه دزدک یا آبشار زرد لیمه، سالانه گردشگران زیادی به این نقطه از ایران سفر می‌کنند. یکی از برنامه‌هایی که قبل از سفر باید راجع به آن تصمیم بگیرید، خورد و خوراک در شهرکرد است. خوشبختانه نگرانی از این بابت وجود ندارد؛ چراکه انواع رستوران‌ها در این شهر افتتاح شده‌اند که پاسخگوی هر نوع سلیقه غذایی هستند. برای اینکه با رستوران های شهرکرد آشنا شوید، همراه این مطلب از به گردی شوید.

بهترین رستوران شهرکرد

شهرکرد که به عنوان بام ایران نیز شناخته می‌شود، رستوران‌های خوبی را در خود جای داده است. این رستوران‌ها با رعایت اصول بهداشتی و استخدام بهترین آشپزان شهر، در لیست بهترین‌ رستوران های شهرکرد به چشم می‌خورند. در ادامه به چند مورد از آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

رستوران خوزستان

یکی از بهترین و البته قدیمی‌ترین رستوران های شهرکرد، خوزستان است. شاید در نگاه اول این سوال در ذهنتان شکل بگیرد که چرا باید نام رستورانی در شهرکرد، خوزستان باشد! دلیل این مسئله به صاحب رستوران بر می‌گردد که بنا به دلایل شخصی، این نام را برای رستورانش برگزیده است. مسافران و مشتریانی که به این رستوران مراجعه می‌کنند، همواره از کیفیت و رفتار مودبانه پرسنل راضی هستند.

رستوران های شهرکرد
رستوران های شهرکرد

آدرس: شهرکرد، بین خیابان ولی عصر و فردوسی

شماره تلفن: 0383233809

چنانچه دوست دارید بیشتر با جزئیات رستوران خوزستان شهرکرد آشنا شوید، اینجا را فشار دهید!

منوی رستوران خوزستان

رستوران خوزستان که یک رستوران خوب در شهرکرد محسوب می‌شود، غذاهای خوشمزه‌ای را برای مهمانان آماده می‌کند. از انواع غذاهای پرطرفدار این رستوران می‌توان به کباب‌های مختلف، ماهیچه، خوراک زبان، انواع ماهی و … اشاره کرد.

رستوران تخت جمشید

یکی دیگر از رستوران‌های خوب این شهر، تخت جمشید است. رستوران تخت جمشید با اینکه ظاهری امروزی و آپدیت شده ندارد؛ اما غذاهایش را با بهترین و تازه‌ترین مواد اولیه طبخ می‌کند. در حقیقت صندلی‌های تخت جمشید هنوز به همان سبک و سیاق قدیمی و فلزی است؛ اما طعم غذاها و پاکیزه بودن این رستوران از هزاران رستوران مدرن برای مشتریان ارزش بیشتری دارد. همچنین رفتار کارکنان نیز بر اصول مشتری مداری است؛ به همین دلیل کم تر مشتری پیدا می‌شود که از اخلاق پرسنل شکایت داشته باشد.

رستوران های شهرکرد
رستوران های شهرکرد

آدرس: شهرکرد، بلوار امام رضا، میدان معلم، دروازه اصفهان، نبش کوچه 106

شماره تلفن: 03833338455

برای اینکه بتوانید به لیست قیمت غذاهای رستوران تخت جمشید شهرکرد دست یابید، اینجا کلیک کنید!

منوی رستوران تخت جمشید

خبر خوب اینکه غذاهای رستوران تخت جمشید قیمت مناسبی دارند. پس از یک روز پر گشت و گذار در شهرکرد زیبا، می‌توانید کباب کوبیده، زرشک پلو با مرغ، انواع خورش و … را در رستوران تخت جمشید سفارش بدهید.

رستوران بیرون بر شهرکرد

معمولاً مسافرانی که برای اقامت در شهرکرد، یک سوئیت یا خانه را انتخاب می‌کنند، بهتر است از غذاسراهای مختلف غذا سفارش دهند. مزیت سفارش غذا از رستوران‌های بیرون بر، آن است که شما دیگر مجبور نیستید در داخل فضای رستوران به خوردن غذا بپردازید؛ بلکه می‌توانید همان غذا را در محیط گرم خانه میل نمایید.

رستوران بیرون بر زیتون

یکی از رستوران ‌های شهرکرد، رستوران زیتون است. این غذاسرا در موقع ناهار و شام غذاهای تازه‌ای را برای مسافران آماده می‌کند. این رستوران در ظروف باکیفیتی غذاهای خود را کشیده و در سریع‌ترین زمان ممکن یعنی درست زمانی‌ که غذا هنوز داغ و تازه است، آن را به مشتریان ارائه می‌کند.

آدرس: شهرکرد، بلوار خواجه نصیر، روبروی واحد دکل مخابرات

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد غذاها و سالادهای رستوران بیرون بر زیتون، به اینجا تشریف بیاورید!

منوی رستوران بیرون بر زیتون

غذاسرای زیتون که با سرپرستی آقای سعید سلطانی مشغول به کار است، یکی از بهترین بیرون برهای شهرکرد به حساب می‌آید. معمولاً قیمت غذاهای این غذاسرا نسبت به سایر رستوران‌های شهر ارزان‌تر است؛ البته زیتون در روزهای مختلف هفته غذاهای مخصوصی را برای مشتریان آماده می‌کند که می‌توانید از طریق تماس، از آن‌ها مطلع شوید.

رستوران آرام

یکی دیگر از رستوران های شهرکرد با امکان بیرون بر و سبک غذایی متفاوت، رستوران آرام است. در حقیقت همه مشتریان از کیفیت عالی غذاهای رستوران آرام شگفت خوشحال از در بیرون می‌روند! خبر خوب اینکه امکان سفارش غذا و بردن آن به خانه نیز وجود دارد.

رستوران های شهرکرد
رستوران های شهرکرد

 آدرس: شهرکرد، بلوار شریعتی، کوچه 15.1، مابین فلکه قدس و چهارراه امین آزاد

شماره تلفن: 03833335171

چنانچه می‌خواهید از خدمات رستوران آرام شهرکرد مطلع شوید بهتر است که اینجا کلیک کنید!

 منوی رستوران آرام

 خوشبختانه منوی رستوران آرام بسیار متنوع است. انواع غذاهای ایرانی مانند جوجه کباب، سبزی پلو با ماهی، خورش‌های ایرانی و بهترین فست فود شهرکرد را می‌توانید در این رستوران پیدا کرده و سفارش دهید.

رستوران غذای محلی شهرکرد

حیف است که به شهرکرد، شهر اقوام غیور بختیاری سفر کنید و غذاهای محلی این شهر را نخورید! این غذاها آنقدر خوش رنگ و لعاب هستند که نمی‌توان از خوردن آن‌ها دست کشید. از انواع غذاهای محلی این شهر و دیار می‌توان به کباب بختیاری، آش دوغ چهارمحال و بختیاری، چلو خورش به، قیمه ریزه، گردو پلو شهر کرد و … اشاره کرد. چنانچه از خوردن غذاهای محلی لذت می‌برید، باید به سراغ رستوران‌های محلی زیر بروید:

سفره خانه سنتی چوبین

شاید سفره خانه چوبین، یک رستوران مدرن با صندلی‌های راحت و پیشرفته نباشد؛ اما قطعاً یکی از باصفاترین رستوران‌ها در این شهر است. چنانچه از محیط شهری و پر از آلودگی خسته شده‌اید، می‌توانید یکی از وعده‌های غذاییتان را در رستوران سنتی چوبین با معماری کاهگلی میل کنید. در حقیقت فضای این سفره خانه و خوردن غذاهای محلی حالتان را بهتر خواهد کرد.

رستوران های شهرکرد
رستوران های شهرکرد

آدرس: شهرکرد، خیابان باهنر، نبش کوچه ۵۰

شماره تلفن: 03832254637

برای اینکه بیشتر با فضای دنج و زیبای سفره خانه سنتی چوبین شهرکرد آشنا شوید، اینجا کلیک کنید!

 منوی سفره خانه سنتی چوبین

همانطور که اشاره شد، سفره خانه چوبین یکی از رستوران‌ها با غذاهای محلی در شهرکرد است. پس انتظار می‌رود غذاهای اصیل چهارمحال و بختیاری مثل کباب بختیاری که توسط حرفه‌ای‌ترین آشپزان سرو می‌شود، در لیست منوی این رستوران قرار داشته باشد.

رستوران امیران

یکی دیگر از رستوران‌هایی که در آن غذاهای محلی شهرکرد طبخ می‌شود، رستوران امیران است. این رستوران بهترین خدمات را با بهترین پرسنل به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید بهترین غذاهای عمرتان را در این رستوران میل نمایید. محیط دلپذیر و تمیز به همراه پرسنل متشخص، مودب و پاسخگو موجب شده که رستوران امیران همواره طرفداران خاص خود را داشته باشد. در حقیقت سرآشپزان این رستوران با استفاده از تازه‌ ترین مواد اولیه در تهیه غذاها شما را از طعم و مزه بسیار فوق العاده غذاها شگفت زده خواهند کرد.

رستوران های شهرکرد
رستوران های شهرکرد

 آدرس: شهرکرد، چهارراه امیرکبیر، روبروی نمایندگی ایران خودرو

شماره تلفن: 03832274727

برای اطلاع از ساعت کاری رستوران امیران شهرکرد پیشنهاد می‌شود به اینجا سری بزنید!

منوی رستوران امیران

 رستوران امیران یکی از مجهزترین رستوران‌های شهرکرد است که نام آن در بین رستوران‌های خوب شهر می‌درخشد. شما می‌توانید با مراجعه به این رستوران، انواع غذاهای ایرانی و غذاهای محلی شهرکرد را سفارش دهید.

بهترین کبابی شهرکرد

نمی‌شود به شهرکرد سفر کرد و از کباب‌های تر و تازه بختیاری گذشت! کباب‌های این شهر با گوشت تازه گوسفندی طبخ می‌شوند. یکی از بهترین کبابی‌های شهرکرد، کباب سرای دادا امید است.

کباب سرای دادا امید

کباب سرای دادا امید یکی از رستوران های شهرکرد است که بهترین کباب‌ها را به دست شما می‌دهد. این کباب‌ها آنقدر خوشمزه هستند که حتی توریست‌های خارجی نیز عاشق آن‌ها می‌شوند. اگر به شهرکرد سفر کردید، هرگز خوردن کباب‌های کباب سرای دادا امید را از دست ندهید.

رستوران های شهرکرد
رستوران های شهرکرد

 آدرس: شهرکرد، سعدی، خیابان سعدی، بین 71 و 73

شماره تلفن:03832251959

برای اطلاع از انواع کباب‌ها و قیمت‌های آن‌ها در کباب سرای دادا امید، اینجا را فشار دهید!

منوی کباب سرای دادا امید

انواع کباب‌های خوشمزه مانند کباب بختیاری، کباب نگینی، جوجه کباب، کباب سلطانی، کباب برگ و … را می‌توانید در کباب سرای دادا امید میل کنید و از مزه گوشت قرمز لذت ببرید.

لیست رستوران های شهرکرد

همانطور که گفتیم بختیاری‌ها یا بسیار خوش سلیقه هستند و در آشپزی حرف اول را می‌زنند. از دیگر رستوران‌های شهرکرد می‌توان غذاخوری‌های زیر را نام برد:

 رستوران قصر سامان

رستوران قصر سامان یکی از رستوران های شهرکرد است که همه روزه پذیرای مهمانان گرامی است. این رستوران با رعایت تمام نکات بهداشتی و داشتن پرسنل خوش برخورد، در بین اهالی و گردشگران معروف است.

رستوران های شهرکرد
رستوران های شهرکرد

 آدرس: شهرکرد، جاده تیران

شماره تلفن:09131819648

اگر دوست دارید بیشتر راجع به رفتار و برخورد کارکنان زحمتکش رستوران قصر سامان اطلاعاتی به دست آورید، اینجا کلیک کنید!

 منوی رستوران قصر سامان

می‌توان گفت که یکی از بهترین غذاهای رستوران قصر سامان، کباب قفقازی است. اگر یکبار کباب قفقازی‌های رستوران قصر سامان را امتحان کنید، بی‌شک مشتری پروپاقرص آن خواهید شد.

رستوران قاشق نقره‌ای

یکی از رستوران‌های جدید و تازه تاسیس شهرکرد، رستوران قاشق نقره‌ای است. این رستوران شاید هنوز در بین مردم زیاد شناخته شده؛ اما کیفیت غذاهایش بسیار مناسب است..

رستوران های شهرکرد
رستوران های شهرکرد

 آدرس: شهرکرد، خیابان کاشانی

شماره تلفن: 03832220402

اگر دوست دارید از دورچین‌ها و مخلفات کنار غذاهای رستوران قاشق نقره‌ای شهرکرد سر در بیاورید، اینجا کلیک نمایید!

 منوی رستوران قاشق نقره‌ای

خوشبختانه دست شما در سفارش غذاها در این رستوران باز است و می‌توانید انواع کباب‌ها مانند کباب نگینی، جوجه کباب زعفرانی و خورش‌ها را سفارش دهید.

رستوران شباهنگ

 از دیگر رستوران های شهرکرد می‌توان به رستوران شباهنگ اشاره کرد. این رستوران غذاهایش را با استفاده از باکیفیت ‌ترین مواد اولیه تهیه می‌کند تا به مذاق همه خوش آید.

 آدرس: شهرکرد، سامان، خیابان امام، جنب منابع طبیعی، ۱۰۰ متر پایین‌تر از پارک شهر

 شماره تلفن: 03833526543

اگر دوست دارید بیشتر با رستوران شباهنگ شهرکرد آشنا شوید، اینجا را فشار دهید!

 منوی رستوران شباهنگ

 تقریباً می‌توانید تمام غذاهای اصیل ایرانی را در رستوران شباهنگ پیدا کنید. از خورش قرمه سبزی و به گرفته تا ماهی و کباب چنجه!

جمع بندی

مردم شهرکرد که یکی از مهمان ‌نوازترین اقوام ایرانی محسوب می‌شوند، همواره دستپخت بسیار خوبی دارند و این به همه ثابت شده است. در رستوران های شهرکرد انواع غذاها مانند خورش‌های اصیل ایرانی مثل قرمه سبزی، قیمه و حتی خورش‌های محلی مخصوص، جوجه کباب و … را برای مهمانان درست می‌شوند.

برخی از سوالات متداول

قیمت غذاهای رستوران قاشق نقره‌ای چطور است؟

قیمت غذاهای این رستوران معقولانه و منصفانه است.

بهترین فست فودهای شهرکرد کدامند؟

از بهترین فست فودهای شهرکرد می‌توان به کارن، بامبو، تک و … اشاره کرد.

رستوران های شهرکرد
رستوران های شهرکرد
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها