Search

خانه معلم کرج

خانه معلم کرج
5/5

انچه در این محتوا می خوانید

همانطور که می‌دانید کرج پس از تهران به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی و اقتصادی، بزرگ‌ترین شهر مهاجر‌پذیر در ایران است و به همین دلیل به آن “ایران کوچک” نیز گفته می‌شود. آب و هوای کرج در زمستان سرد و در تابستان خشک و نیمه بیابانی است.

شهر کرج به دلیل داشتن امکانات تفریحی و گردشگری، رفاهی، درمانی، آموزشی می‌تواند میزبان خوبی برای مسافران باشد. از طرفی یکی از راه‌هایی که می‌تواند به شما کمک کند تا در طول سفر سختی را احساس نکنید و فضای اقامتی خوبی هم داشته باشید، رفتن و استفاده از خانه معلم است، که در ادامه سایت گردشگری به گردی خانه معلم‌های شهر کرج را به شما معرفی خواهیم کرد.

خانه معلم کرج
خانه معلم کرج

خانه معلم البرز

این خانه معلم در شمال کرج و البته در یکی از مناطق بسیار خوب و خوش آب و هوای کرج است. در اطراف خانه معلم البرز چندین رستوران و جاهای بسیار مختلفی برای گردش و تفریح وجود دارد. از همه مهم‌تر پمپ بنزین نزدیک به این خانه معلم است.

آدرس مرکز: جاده چالوس، بعد از پمپ بنزین نسا

شماره تماس: 02635262539

خانه معلم کرج
خانه معلم کرج

خانه معلم امام حسن مجتبی (ع) (افشاریه)

خانه معلم افشاریه در غرب کرج واقع شده است. در اطراف این خانه معلم کافه رستوران، فروشگاه و پارک است که اتفاق خوبی برای این مرکز به شمار می‌آید.

آدرس مرکز: جاده قدیم کرج قزوین، بعد از پلیس راه کمال شهر، شهرک افشاریه، خیابان ارغوان ششم

شماره تماس: 09355620206

خانه معلم کرج
خانه معلم کرج

خانه معلم ابن سینا (تکریم)

این خانه معلم برای اقامت مسافران مکانی بسیار مناسب است. به دلیل اینکه در نزدیکی آن درمانگاه شبانه روزی، باشگاه، کافه رستوران، فروشگاه مواد غذایی، داروخانه، مراکز خرید و مراکز تفریحی قرار دارد.

آدرس مرکز: چهارصد دستگاه، جنب درمانگاه راست روش

شماره تماس: 02632702104

خانه معلم کرج
خانه معلم کرج

خانه معلم قلم

این خانه معلم در بالا شهر کرج یعنی عظیمیه واقع شده است. در اطراف آن بازار روز کرج، سالن ورزشی، کافه رستوران‌‌های مدرن و با کیفیت، استخر، مراکز تفریحی، مراکز درمانی و مرکز خرید معروف مهراد مال قرار دارد.

ادرس مرکز: کرج، عظیمیه، بلوار ولیعصر، جنب آتش نشانی

شماره تماس: 02633419763-02632551212

خانه معلم طالقان کرج (دکتر فرهی)

این خانه معلم در منطقه بومی کرج قرار دارد. منطقه‌ای مناسب و سالم از نظر آب و هوا و داشتن امکانات زیاد برای اقامت و گردشگری است.

آدرس مرکز: طالقان، روستای حسنجون

شماره تماس: 02644723249

خانه معلم ایرانمهر (پیشکسوتان)

خانه معلم ایرانمهر در مهرشهر کرج که یکی از معروف‌ترین منطقه‌های کرج است، واقع شده است. در نزدیکی این خانه معلم پارکی به نام باغ سیب قرار دارد که در فصل بهار بسیار فوق العاده و دیدنی است. یکی دیگر از معروف‌ترین دیدنی‌های این منطقه کاخ شمس است. در اطراف این خانه معلم سینما پرشین که از امکانات بسیار بالایی برخورددار است، قرار دارد و به غیر از آن مراکز خرید و کافه رستوران‌های با کیفیتی دارد. به همین دلیل مکان عالی برای اقامت مسافران است.

آدرس مرکز: مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، سه راه شهرداری، بلوار دانش، بعد از سینما پرشین

شماره تماس: 02633419763-09350522277

خانه معلم وصال

این خانه معلم در موقعیت مکانی خوبی از نظر آب و هوایی و داشتن امکانات کامل واقع شده است. در کنار این خانه آموزش و پرورش قرار دارد و در اطراف آن مراکز فرهنگی، تفریحی و مراکز تجاری زیادی قرار گرفته است.

آدرس مرکز: کرج، میدان استاندارد، جنب آموزش و پرورش ناحیه2

شماره تماس: 02632820220

خانه معلم ایثار

مرکز ایثار در شهر جدید هشتگرد واقع شده است که در اطراف کرج است. شهر جدید هشتگرد تقریبا دارای امکانات رفاهی، خدماتی، فرهنگی و درمانی خوبی است.

آدرس مرکز: هشتگرد، میدان بسیج، سه راه فشند

شماره تماس: 02644235533

جمع بندی

خانه معلم کرج یکی از بهترین انتخاب هایی است که شما می‌توانید در شهر کرج به دلیل اینکه از امکانات و شرایط نسبتا خوبی برخورددار است استفاده کنید. ما در این بخش به طور کامل توضیح دادیم که این خانه معلم‌ها هر کدام چه امکاناتی دارند تا شما بتوانید به راحتی آنها را انتخاب و پیدا کنید.

برخی از سوالات متداول

در این بخش به تعدادی از سوالات رایج در مورد خانه معلم کرج پاسخ داده شده است.

کاخ شمس به کدام یک از خانه معلم‌ها نزدیک است؟

کاخ شمس به مرکز خانه معلم ایرانمهر نزدیک است.

درکدام یک از خانه معلم‌ها مرکز تجاری بهتری در اطرافش دارد؟

مهراد مال در نزدیکی خانه معلم قلم یکی از بهترین مراکز خرید است.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Search