Search

خانه معلم ایلام

خانه معلم ایلام
5/5

انچه در این محتوا می خوانید

همانطور که می‌دانید ایلام یکی از شهرهای بسیار زیبای کشور ایران است. استان ایلام آب و هوای نیمه مرطوب کوهستانی و بهاری دارد، به این دلیل که دور تا دور این استان از کوه‌ها و ارتفاعات جنگلی تشکیل شده است. از نظر موقعیت جغرافیایی استان ایلام در غرب کشور واقع شده است.

استان ایلام دارای 10 شهرستان است. ایلام سرزمینی تاریخی است، که آثار تاریخی زیادی نیز دارد؛ به غیر از آن دارای نفت و گاز بسیاری است. بیشترین جمعیت استان ایلام را کرد‌ها و لر‌ها و سپس عرب‌ها تشکیل داده‌اند که بیشتر مردم استان به زبان کردی ایلامی صحبت می‌کنند.

ایلام به دلیل داشتن مکان‌های طبیعی و تاریخی بی‌نظیر و دیدنی گردشگران را جذب خود کرده است.  حالا برای اینکه شما در این استان زیبا سفری لذت‌بخش و راحتی داشته باشید سایت گردشگری به گردی در ادامه خانه‌های معلم ایلام را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

خانه معلم ایلام
خانه معلم ایلام

خانه معلم مهران

مهران در استان ایلام یکی از شهرهای مرزی است و از آنجایی که این خانه معلم در داخل شهر واقع شده است و در اطراف آن مراکز خدماتی و درمانی قرار دارد؛ می‌تواند انتخاب مناسبی برای مسافران باشد.

آدرس مرکز: انتهای بلوار امام، خیابان کلانتری

شماره تماس: 08438222730

خانه معلم مهران
خانه معلم مهران

خانه معلم دهلران

در نزدیکی این خانه معلم داروخانه، بیمارستان، کافه رستوران، باشگاه، فروشگاه، پارک و مکان تاریخی و دیدنی چغا سفید(قلا- تپه عقرب) تاریخ تمدن طلایی قرار دارد. یکی از مراکز تفریحی و دیدنی نزدیک این خانه معلم سید اکبر می‌باشد.

آدرس مرکز: خیابان معلم، جنب میدان فردوسی

شماره تماس: 08437224555

خانه معلم دهلران
خانه معلم دهلران

خانه معلم هلیلان

این خانه معلم در روستایی به نام روستای کهره واقع شده است. در نزدیکی این خانه معلم بیمه سینا، اداره بهداشت استان ایلام، مدرسه، بانک، فروشگاه، کافه و از همه مهم‌تر دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد. یکی از مراکز معروف تفریحی و نزدیک به این خانه معلم “شاهزاده محمد” است.

آدرس مرکز: روستای کهره، خیابان مدرس

شماره تماس: 08434343350

خانه معلم دره شهر

به دلیل وجود مراکز خدماتی، مراکز درمانی و مراکز تفریحی در نزدیکی این خانه معلم می‌تواند برای مسافران مکان اقامتی خوبی باشد. دو مورد از مکان‌های تفریحی و نزدیک به این خانه معلم شهر تاریخی ما سبزان و تنگه بهرام چوبی می‌باشد.

آدرس مرکز: خیابان شهید نوروزی، جنب خانه‌های نوروزی

شماره تماس: 08435223625

خانه معلم مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان ایلام

خانه معلم فرهنگیان ایلام دارای آب و هوای تمیز و مناسب مخصوصا در فصل بهار و تابستان و طبیعت بسیار بی نظیری هستند، و همانطور مردمان بسیار مهمان نواز و خونگرمی دارند، به همین دلیل می‌تواند میزبان خوب و مناسبی برای مسافران و گردشگران باشد. از مراکز مهم تفریحی و دیدنی نزدیک به این خانه معلم می‌توان به سنگ نوشته تخت خان، قلعه والی و کاخ فلاحتی اشاره کرد.

آدرس مرکز: بلوار شهید مدرس جنب مدریت آپ شهرستان ایلام

شماره تماس: 08433332970

خانه معلم ایلام
خانه معلم ایلام

خانه معلم بدره

اگر به دنبال مکانی آرام و دور از هیاهوی شهر هستید؛ این خانه معلم می‌تواند انتخاب خوبی باشد. در نزدیکی این خانه معلم هیچ مراکز تفریحی قرار ندارد اما می‌تواند مکان مناسبی برای اقامت و استراحت مسافران باشد.

آدرس مرکز: خیابان امام خمینی(ره)، جنب کلانتری

شماره تماس: 08435722960

خانه معلم ملک شاهی

این خانه معلم دارای بیمارستان، مسجد، زمین بازی برای کودکان و دیگر مراکز هستند. از مکان‌های دیدنی و تفریحی نزدیک به خانه معلم ملک شاهی می‌توان به سد چم گردلان و گنبد پیر محمد اشاره کرد.

آدرس مرکز: خیابان شهید رجایی، محله بان بابا خان

شماره تماس: 08438523702

خانه معلم ایلام

این خانه معلم به دلیل اینکه در مرکز شهر قرار دارد؛ دارای مراکز خدماتی، مراکز درمانی و مراکز خرید است. اما در نزدیکی این خانه معلم هیچ مکان دیدنی یا تفریحی وجود ندارد. اما می‌تواند گزینه مناسبی برای اقامت و استراحت و ریلکسی مسافران باشد.

آدرس مرکز: بلوار جنوبی امام(ره)، روبروی فرمانداری

شماره تماس: 08433356699

خانه معلم ایوان

یکی از مراکز دیدنی و تفریحی در نزدیکی این خانه معلم سید عبدالله است. به غیر از آن پارک‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌های زیادی دارد. به همین دلیل میزبان خوبی برای مسافران است.

آدرس مرکز: خیابان امام خمینی(ره)، روبروی فرمانداری

شماره تماس: 08433234700

خانه معلم آبدانان

یکی از مراکز دیدنی و نزدیک به این خانه معلم امامزاده سید صلاح الدین است که بر روی یک تپه مشرف به قلعه باستانی و در جنوب شهر واقع شده است.

آدرس مرکز: میدان امام حسین(ع)، جنب اداره برق

شماره تماس: 08436223006

خانه معلم زرین آباد

این خانه معلم در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار دارد و از نظر داشتن مراکز خدماتی نزدیک به این خانه معلم یکی دیگر از خاصیت‌های آن می‌باشد. مهم ترین مکان دیدنی در نزدیک این خانه معلم سید ناصر است.

آدرس مرکز: بلوار جنوبی امام(ره)، میدان زرین آباد

شماره تماس: 08437723446

جمع بندی

همانطور که می‌دانید ایلام یکی از شهرهای بسیار زیبا و دیدنی است که سفر به این شهر برای مسافران می‌تواند بسیار لذت بخش باشد. این شهر به دلیل داشتن مکان‌های تاریخی و دیدنی و تفریحی زیاد و زیبایی که دارد، مورد توجه خیلی از گردشگران قرار گرفته است. از همه مهم‌تر دو دانشگاه مهم در این شهر قرار دارد. در نتیجه این شهر میزبان خوبی برای مسافران است. ما در بخش بالا چند خانه معلم در شهر زیبای ایلام به شما معرفی کردیم و در مورد هر کدام توضیحاتی داده‌ایم.

برخی از سوالات متداول

در ادامه به چند تا از رایج‌ترین سوالات پاسخ داده شده است.

دانشگاه علوم پزشکی ایلام و دانشگاه ایلام به کدام خانه معلم نزدیک است؟

خانه معلم هلیلان به دانشگاه علوم پزشکی این شهر نزدیک است.

کدام خانه معلم نزدیک به امام زاده سید صلاح الدین است؟

امامزاده سید صلاح‌الدین که بسیار معروف است؛ در نزدیکی خانه معلم آبدانان قرار دارد.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Search