Search

رستوران بریانی اعظم اصفهان

رستوران بریانی اعظم اصفهان

رستوران بریانی اعظم اصفهان، یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین رستوران‌های اصفهان است که هنوز هم توانسته است جایگاه خود را در بین بهترین رستوران‌های این شهر حفظ کند. اگر اصفهانی‌ها می‌خواهند دوستان خود را برای اولین بار به یک مکان خوب برای خوردن بریانی ببرند، بدون شک این رستوران را انتخاب خواهند کرد. رستوران بریانی اعظم استان اصفهان در حال حاضر چهار شعبه دارد و در ادامه آدرس و مشخصات هر یک را برای شما ذکر می‌کنیم:

رستوران بریانی اعظم اصفهان
رستوران بریانی اعظم اصفهان

شعبه ۱: آدرس شعبه ۱ بریانی اعظم: دروازه دولت، اول چهارباغ پایین
شماره تماس: 03132202070
این شعبه فقط سرویس بیرونی دارد و جایی برای نشستن و خوردن درون رستوران وجود ندارد. اما شعبه یک اعظم در نزدیکی میدان نقش جهان قرار دارد، بنابراین پس از گشت و گذار در این میدان، می‌توانید بهترین بریانی اصفهان را بچشید و از گرسنگی خود راحت شوید.

شعبه ۲: آدرس: کنار اداره پست، خیابان مسجد سید
شماره تماس: 03133383070
این شعبه دارای سالنی برای نشستن و خوردن می‌باشد. در این خیابان همچنین رستوران‌های دیگری نیز وجود دارد، اما معمولاً جایی برای نشستن در این رستوران پیدا نمی‌شود. این شعبه نیز در نزدیکی حمام تاریخی علی قلی آقا قرار دارد، بنابراین پس از یک وعده غذای سرشار از انرژی، می‌توانید جاهای تاریخی اصفهان را نیز ببینید.

رستوران بریانی اعظم اصفهان
رستوران بریانی اعظم اصفهان

شعبه ۳: آدرس: خیابان کمال اسماعیل
شماره تماس: 03132125730
شعبه ۳ بریانی اعظم تا پل خواجو فاصله ۵ دقیقه پیاده‌روی دارد. همچنین این رستوران نزدیک به سی‌وسه پل قرار دارد. برای مشاهده موقعیت این شعبه روی نقشه نگاه کنید!

شعبه ۴: آدرس: خیابان چهارباغ بالا، چهارراه نظر، کنار پمپ بنزین
شماره تماس: 0313628093
این رستوران نزدیک به محله جلفا و خیابان کلیسا قرار دارد و با یک پیاده‌روی کوتاه می‌توانید کلیسا وانک را نیز ببینید. این شعبه واقعاً در محلی منحصر به فرد قرار دارد و ارزش یک سفر به آن را دارد.

رستوران بریانی اعظم اصفهان
رستوران بریانی اعظم اصفهان

آیا رستوران بریانی اعظم اصفهان سفارش آنلاین دارد؟

رستوران بریانی اعظم اصفهان همچنین امکان سفارش آنلاین را نیز دارد. شما می‌توانید از طریق اسنپفود سفارش آنلاین خود را در شعب این رستوران ثبت کنید. منوی این رستوران شامل انواع مختلفی از بریانی است، مانند بریانی معمولی، بریانی کنجدی، بریانی زعفرانی، بریانی کنجدی زعفرانی و بریانی ویژه. بریانی ویژه همراه با یک کاسه آبکوشت سرو می‌شود و واقعاً لذیذ است. همچنین رستوران اعظم غذاهای دیگری نیز در منو خود دارد، مانند خورش ماست و آبگوشت.

یکی از ویژگی‌های جالب این رستوران، کم چرب بودن غذاهایش است. اغلب در رستوران‌های دیگر، غذاها چرب و سنگین می‌باشند، اما در بریانی اعظم همیشه غذاها کم چرب هستند. این ویژگی باعث شده است که مردم به غذاهای این رستوران علاقه‌مند شوند و همیشه به آن روی بیاورند.

رستوران بریانی اعظم اصفهان
رستوران بریانی اعظم اصفهان

نظرات مردم رستوران بریانی اعظم اصفهان

نظرات مردم درباره بریانی اعظم نیز بسیار مثبت است. تقریباً همه موافقند که کیفیت تمام شعبه‌های این رستوران همیشه بسیار خوب است. بسیاری از مردم می‌گویند که در رستوران‌های دیگر بریانی خورده‌اند، اما تجربه‌ی خود را با بریانی اعظم مقایسه کرده و می‌گویند: “جای دیگر بریانی خوردیم، اما طعم و کیفیت آن نسبت به بریانی اعظم متفاوت بود.” برخی از آنها هم از شلوغی شعبه‌های این رستوران گلایه می‌کنند، اما سرعت پرسنل بالاست و مشکلی برای مشتریان ایجاد نمی‌شود. همچنین درباره قیمت غذاها نیز رضایت دارند و می‌گویند که قیمت‌ها نسبت به کیفیت بسیار مناسب هستند.

اگر شما هم علاقه‌مند به تجربه‌ی بریانی اعظم هستید، می‌توانید به یکی از شعبه‌های آن مراجعه کنید و از طعم لذیذ بریانی‌های آن لذت ببرید. 

رستوران خوان گستر جهان

رستوران آرک اصفهان

رستوران نقش جهان اصفهان

رستوران ترنج اصفهان

رستوران شهرزاد اصفهان

رستوران هرمس اصفهان

رستوران شب نشین اصفهان

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Search