Search

آبشارآب پری

جاهای دیدنی مازندران آبشار آب پری

آبشارآب پری یکی از جاهای دیدنی مازندران که سالانه هزاران گردشگر را دور هم جمع کرده تا زیبایی هایش را برای دیدگان پر مهر آن ها به نمایش بگذارد. این آبشار گرچه کوچک است اما زیبایی بزرگی را در خود جای داده که ما قصد داریم مخصوصا به آن ها بپردازیم.

نسیم خنکی که راه خود را از میان درختان بلند قامت به سمت درختچه ها طی کرده و پس از آن دست نوازشی بر صورت شما می کشد، از روستایی که در همان حوالی است 10 درجه خنک تر است. به همین دلیل است که آبشارآب پری انتخاب بسیاری از گردشگران است.

جاهای دیدنی مازندران آبشار آب پری
منبع:گوگل مپ

تفریحات

در حوالی آبشارآب پری که یکی ار جاهای دیدنی مازندران است، تفرجگاه ها و مناطق طبیعی مختلفی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها لذت سفر خود را دو چندان کنید.

طبیعت بکر : یکی از لذت های طبیعی دیدن مناظری است که توسط درختان کوتاه و بلند به رنگ سبز در آمده.

جاده : شاید پر پیچ و خم بودن جاده کمی شما را اذیت کند اما زیبایی که توسط درختان در این جاده به وجود آمده قطعا این خستگی را از تن شما برون می کند.

خوردنی های جذاب : در نزدیکی و گاهی اوقات روبروی آبشارآب پری می توانید دکه هایی را مشاهده کنید که خوردنی های متنوعی را با خود حمل می کنند، چند نفری مشغول دم کردن چایی و دیگری مشغول فروختن آش و نان محلی است. در زمستان ها با اینکه تعداد بازدید کنندگان کم است اما گاها می تواند از این دکه ها لبوی داغ و آش داغ تهیه کنید.

امکانات رفاهی : امکاناتی که برای گردشگران در این محل تعبیه شده بسیار کامل بوده و از جمله آن ها می توان به آلاچیق هایی برای استراحت، دستشویی و غذاخوری های مختلف اشاره کرد.

جاهای دیدنی مازندران آبشار آب پری
منبع:گوگل مپ

دیدنی های اطراف

اگر پس از بازدید از آبشارآب پری قصد کردید تا به دیگر جاهای دیدنی مازندران سفر کنید، مواردی از جمله دریاچه الیمالات،  پارک جنگلی کشپل، روستای بلده و روستای جواهر ده را در نظر بگیرید.

مسیر رسیدن به آبشار

ابتدا مسیر خود به سمت مازندران را در پیش بگیرید و در این راه از جاهای دیدنی مازندران مانند چشمه های باداب سورت و جنگل های دو هزار و سه هزار دیدن کنید. پس از آن به روستای رویان که در حومه شهر نور قرار دارد عازم شده و پس از آن مسیر جاده نور به چمستان را دنبال کنید. این مسیر را تا رسیدن به جاده بلده روبان ادامه دهید و سپس مسیر خود ا به این جاده تغییر دهید.

تذکر بسیار مهم : از دوستانی که قصد سفر به این جای دیدنی مازندران را دارند، خواهشمندیم قبل از سفر خودروی خود را بررسی کنید چرا که جاده آبشار آب پری بسیار پر پیچ و خم بوده و رانندگی در آن خطرناک است. از نکات دیگری که لازم به ذکر است این است که هنگام سفر به آبشار آب پری با خود پلاستیک هایی برای جمع آوری زباله های خودتان به همراه داشته باشید تا این طبیعت بکر و زیبا را دست نخورده باقی بگذارید..

دیگر مکان‌های تفریحی استان مازندران

تله کابین نمک آبرود

تله کابین نمک آبرود، یکی از جاهای دیدنی مازندران که شما را با منظره های به شدت متحیر کننده روبرو می کند. این تله کابین که برای انتقال گردشگران به بالای دو قله ساخته شده است، توصیه صد در صدی ما به شما عزیزان است.

جاده کلاردشت عباس آباد

جاده کلاردشت عباس آباد از جاهای دیدنی مازندران است که سالانه هزاران نفر برای بازدید از این مسیر، راه خود را به سمت روستای عباس آباد تغییر می دهند. این جاده 25 کیلومتر طول داشته که با پیچ و خم ها و ماز های بسیاری همراه است.

روستای جواهر ده

اگر قصد سفر به  تاج سرسبز شمال ایران را داشتید فراموش نکنید که در این راه نگاهی به نگین این تاج یعنی روستای جواهر ده بیندازید. این روستا که یکی از جاهای دیدنی مازندران است در قلب رامسر بوده و از زیبایی بهت برانگیزی برخوردار می باشد.

دریاچه الیمالات

دریاچه ای از جنس آیینه که توسط جنگل های اطرافش محصور شده و تصویری متحیر کننده را برای گردشگران و بینندگان به نمایش می گذارد. دریاچه الیمالات که از جاهای دیدنی مازندران است سالانه صدها نفر از گردشگران را دور هم جمع کرده و زیبایی های ذاتی خود را برای آن ها به نمایش می گذارد.
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Search