Search

تفریحات کیش

بهترین تفریحات کیش
5/5

انچه در این محتوا می خوانید

کیش یک جزیره بسیار جذاب در خلیج همیشه فارس است که هر ساله از مهمانان زیادی پذیرایی می‌کند. یکی از دلایل گردشگران برای سفر به این منطقه، مربوط به تفریحات بی‌نظیر آن است. در واقع تفریحات کیش آنقدر متنوع و سرگرم‌کننده هستند که نمی‌توان از امتحان کردن آن‌ها به سادگی منصرف شد. چنانچه اهل هیجان و سرگرمی‌های فوق العاده کیش هستید؛ مجله گردشگری به گردی به شما پیشنهاد می‌کند که خواندن این مطلب تا انتها ادامه داده و به هیچ عنوان از دست ندهید.

 بهترین تفریحات کیش

اگر به دنبال یک مقصد گردشگری همه چیز تمام برای تعطیلاتتان می‌گردید، جزیره زیبای کیش می‌تواند انتخاب خوبی باشد. بهترین تفریحات کیش جوری شما را شگفت زده می‌کنند که آن سفر هیچگاه از خاطرتان نخواهند رفت. در ادامه به تعدادی از بهترین تفریحات کیش خواهیم پرداخت:

 بانجی جامپینگ

بانجی جامپینگ یکی از فوق العاده‌ترین تفریحات کیش به حساب می‌آید که همه سنی را برای امتحان کردن وسوسه می‌کند. شما طی این تفریح به وسیله کش و طناب‌های محافظ یک سقوط آزاد پر هیجان از ارتفاع را تجربه خواهید کرد.

 بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

جایروکوپتر

یکی دیگر از بهترین تفریحات کیش، جایروکوپتر است. اگر از ارتفاع نمی‌ترسید و می‌خواهید یک پرواز جانانه بر فراز جزیره کیش را امتحان کنید، این تفریح مناسب شما است.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

تونل باد

یکی از تفریحات خاص و جدید کیش تونل باد به شمار می‌رود. برای انجام این تفریح شما وارد استوانه بزرگی می‌شوید که در آن باد شدیدی می‌وزد. این باد برای شما پرواز بی‌نظیری را فراهم می‌کند؛ چیزی که در عمرتان تجربه نکرده‌اید!

بهترین تفریحات کیش از نظر مسافران

 همانطور که گفتیم کیش یک جزیره پرطرفدار و توریست پذیر است که برای همه سلیقه‌ها تفریحات متعددی را در نظر گرفته است. به هر حال بیشتر افراد با سفر به کیش با هر هدفی که باشد، دوست دارند حداقل یکی دو مورد از تفریحات کیش را امتحان کنند. بیشتر گردشگران معمولاً عاشق تفریحاتی همچون موارد زیر هستند:

پلاژ‌های کیش

بسیاری از مسافران دوست دارند که با خیال راحت در پلاژ‌ها ریلکس کرده و آفتاب بگیرند یا اینکه در دریا شنا کنند. این پلاژ‌ها کاملاً مطمئن بوده و امکانات رفاهی متعددی همچون سایبان، غریق نجات فعال، ماساژ، رختکن و … دارند.

پاراسل کیش

چه چیزی جذاب‌تر از پرواز روی دریای آبی است؟ با استفاده از پاراسل که در بین گردشگران محبوب است، می‌توانید با چتر رنگارنگ متصل به قایق در ارتفاعات روی دریا حرکت کنید و از وزش نسیم به صورتتان لذت ببرید. لازم به ذکر است که امکان صعود به ارتفاع تا ۳۰۰ متر نیز وجود دارد.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

 جت اسکی کیش

نمی‌شود به کیش سفر کنید و سوار جت اسکی نشوید! با راندن جت اسکی می‌توانید یک پیمایش پرهیجان را تجربه کنید در ساحل تجربه کنید.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

تفریحات دریای کیش

جزیره کیش یک جزیره فوق العاده در خلیج فارس است. به دلیل موقعیت این جزیره و احاطه آن توسط آب، بخشی از تفریحات کیش به سرگرمی‌های آبی اختصاص دارد. این تفریحات به این خاطر که در دریا انجام می‌شوند، هیجان و ماجراجویی خاصی دارند. در پاراگراف‌های زیر به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

غواصی

چنانچه دل و جرات زیادی دارید، می‌توانید غواصی در آب‌های خلیج فارس تا عمق ۴ تا ۶ متر را امتحان کنید. البته نباید نگران باشید؛ زیرا قبل از انجام غواصی استادان کاربلد به شما اصول اولیه غواصی را آموزش می‌دهند تا با آگاهی کامل این تفریح را شروع کنید. برای تجربه غواصی نیاز به آوردن تجهیزات خاص ندارید؛ زیرا در کلوب‌های مربوطه تجهیزات به شما داده می‌شوند.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

 فلای برد

فلای برد یک تفریح نوین در آب‌های خلیج فارس است که برای انجام آن با استفاده از وسیله‌ متصل به جت اسکی می‌توانید چند متری از دریا فاصله گرفته و حرکات مختلفی از خود نشان دهید.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

شاتل و بنانا

شاتل و بنانا در حقیقت تیوب‌های متصل به قایق هستند که با سرعت زیاد در آب حرکت می‌کنند. شما کافیست با چند نفر دیگر این تیوب‌ها را سوار شوید و با سرعت زیاد روی آب حرکت نمایید.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

تفریحات ساحلی کیش

سواحل زیبای کیش با آب‌های نیلگون دارای تفریحات متنوعی هستندکه از جاذبه‌های این جزیره محسوب می‌شوند. برای آشنایی بیشتر شما با تفریحات ساحلی کیش، تعدادی از آنها را مثال خواهیم زد:

کشتی‌های تفریحی کیش

یکی از تفریحاتی که در سواحل کیش وجود دارند، کشتی‌های تفریحی هستند. شما می‌توانید به این کشتی‌ها سوار شده و از موسیقی شاد زنده، استندآپ کمدی‌ها و کافه‌های جذاب آن لذت ببرید و ساعات خوشی را برای خود رقم بزنید.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

ویبیت مارینا پارک کیش

یکی از تفریحات ساحلی کیش که در جز کمیاب‌ها است، ویبیت مارینا پارک است. این پارک بادی تنها پارک بادی موجود روی دریا در کشور ما به شمار می‌رود که در ساحل مارینا پارک هتل واقع است.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

تفریحات شب کیش

تفریحات کیش آنقدر زیاد است که شما باید چند ساعتی از خوابتان بزنید و شب را نیز به گشت و گذار اختصاص دهید. جدا از این مسئله، تفریحات شبانه این جزیره به خودی خود بسیار جذاب و منحصر به فرد هستند که خوب است آنها را تجربه کنید:

جنگ‌های شبانه کیش

خوب استطی سفر به کیش، برای رهایی از فکر و خیال‌ها و زندگی روزمره بلیط جنگ‌های شاد را هم تهیه کنید. در این جوگ‌ها هر سرگرمی که برای خوش گذراندن شما لازم باشد وجود دارد، از تئاتر و موسیقی گرفته تا رقص و استندآپ کمدی! عمدتاً این جنگ‌ها در پارک‌های ساحلی اجرا می‌شوند تا دسترسی به آن‌ها آسان باشد.

شهربازی هایلند کیش

شاید شما شهربازی را تنها مناسب کودکان بدانید؛ اما به لطف وجود شهربازی هایلند کیش همه افراد از کودک و جوان و سالمند می‌توانند از بازی‌های متنوع این شهربازی به خصوص در شب لذت ببرند. آکواریوم، سینما هفت بعدی، سالن تیراندازی، دوچرخه سواری، قایق سواری، آتش بازی، اتاق فرار، آبشار مصنوعی، ترامپولین و … از بازی‌های جذاب این شهربازی هستند.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

تفریحات زمستانی کیش

کیش دارای اقلیمی گرمسیری است؛ برای همین بیشتر مردم فصل زمستان را برای بازدید از این جزیره انتخاب می‌کنند. اگر شما هم قصد سفر به کیش در فصل سرد سال را دارید، باید حتما با تفریحات زمستانی این شهر آشنا شوید:

اسکله تفریحی کیش

یکی از تفریحات جذاب در روزهای زمستانی کیش، اسکله تفریحی این شهر پرطرفدار است. این اسکله با داشتن عرشه چوبی یکی از مکان بسیار زیبا به حساب می‌آید. شما می‌توانید قدم زدن و عکاسی در این اسکله جذاب را تجربه کنید.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

قلعه وحشت

اگر می‌خواهید آدرنالین خونتان بالا برود، می‌توانید سرگرمی‌هایی همچون قلعه وحشت را انتخاب کنید. هیجان به همراه چاشنی ترس برای بسیاری از مسافران جذاب است؛ زیرا در طی مسیر این قلعه با اتفاقات وحشتناکی موجه خواهید شد.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

تفریحات لاکچری کیش

مسافرانی که از لحاظ مالی در مضیقه نیستند، می‌توانند درجه‌ای بالاتر از سرگرمی‌ها با عنوان لوکس‌ترین تفریحات کیش را تجربه کنند. تفریحات خاصی که هر کسی از پس هزینه‌های آن بر نمی‌آید. به بیانی این تفریحات در فضاهای خصوصی‌تر انجام شده و گران‌تر از سایر تفریحات هستند.

گشت دریایی خصوصی کیش با یات

یکی از لاکچری‌ترین تفریحات کیش، گشت دریایی خصوصی با مینی یات است. شما می‌توانید به همراه خانواده یا دوستان در هر ساعتی که بخواهید گشت دریایی خود را آغاز کنید. در این گشت قایق با تجهیزات خاصی در اختیار شما است تا بتوانید مزه ماهیگیری و یا غواصی آزاد را در خلیج فارس بچشید.

شنا با دلفین

شنا با دلفین از تفریحات گران کیش به حساب می‌آید که طی مدت زمان ۱۵ تا ۲۰ دقیقه‌ای با استفاده از آموزش‌های لازم می‌توانید با دلفین‌ها شنا کنید. شایان ذکر است که امکان غواصی با دلفین برای کودکان بالای ۲ سال نیز وجود دارد.

بهترین تفریحات کیش
بهترین تفریحات کیش

تفریحات رایگان کیش

شاید فکر کنید که در جزیره زیبای کیش تفریحات رایگان و ارزان وجود ندارد؛ اما باید بگوییم که کیش یک جزیره همه چیز تمام است؛ در نتیجه شما می‌توانید در آن تفریحات رایگان را هم پیدا کنید. تفریحاتی که بدون پرداخت یک ریال نیز قابل انجام هستند. اگر به دنبال تفریحات ارزان قیمت هستید، ما به شما سواحل خانوادگی، پارک سیمرغ، پارک مرجان، ساحل کشتی یونانی، پارک شهر کیش و باغ راه ایرانی را پیشنهاد می‌کنیم. در مکان‌های گفته شده می‌توانید با تفریحات رایگان زیر بدون تهیه بلیط اوقات فراغت خود را پر کنید.

  • پیاده‌روی
  • عکاسی
  • پیک‌نیک
  • مشاهده طلوع یا غروب آفتاب خلیج فارس

قیمت تفریحات کیش

یکی از سوال‌های پرتکرار متقاضیان برای سفر به کیش، قیمت این تفریحات است. به هر حال خوب است مسافران با دانستن قیمت تفریحات مختلف، برای هزینه سفر خود برنامه‌ریزی کنند یا مشخص نمایند که قصد لذت بردن از کدام یک را دارند. همانگونه که متوجه شدید تفریحات کیش بسیار گسترده هستند و با وجود انواع تفریحات مختلف در این شهر، انتظار می‌رود که قیمت آنها نیز متفاوت باشد.

به هر حال برای تجربه تفریحات در کیش باید مبلغ قابل توجهی را در اختیار داشته باشید. اصولا تفریحات در این شهر کمی گران هستند و نمی‌توان در یک سفر همه آنها را تجربه کرد. به طور کلی تفریحاتی همچون دوچرخه سواری، گشت با قایق معمولی و پلاژها از قیمت منصفانه‌تری برخوردار هستند؛ اما برای تجربه تفریحاتی مانند پاراسل، غواصی، فلای برد و جت اسکی لازم است هزینه‌های بیشتری را پرداخت کنید.

جمع‌بندی

کیش مقصدی برای تجربه تفریحات متفاوت و منحصر به فرد است. تفریحاتی که در همه جا نمی‌توان آن‌ها را پیدا کرد. در حقیقت تفریحات کیش آنقدر متنوع و باورنکردنی هستند که همه را مجذوب به خود می‌کنند. البته باید توجه داشته باشید که این تفریحات در کنار لذت خاصی که به شما می‌دهند، هزینه‌های زیادی را روی دستتان خواهند گذاشت؛ بنابراین لازم است تا حد زیادی راجع به تفریحات کیش و قیمت آنها اطلاعات کسب کنید تا یک سفر بی‌نظیر را تجربه کنید. همچنین برای انتخاب تفریحات لازم است به سلایق و روحیات خود نیز توجه کنید.

برخی از سوالات متداول

تفریحات کیش آنقدر جذاب و زیاد هستند که در چند روز نمی‌توان همه آنها را تجربه کرد. به علاوه سوالات زیادی در رابطه با این سرگرمی‌ها وجود دارد که در ادامه قصد داریم به تعدادی از آنها پاسخ دهیم:

 هزینه دوچرخه سواری در کیش چقدر است؟

 یکی ازتفریحات ارزان و البته مفید در کیش، دوچرخه سواری است. شما می‌توانید دوچرخه مناسب خود را از ایستگاه‌ های کرایه دوچرخه با حداقل مبلغ ۵۰ هزار تومان تهیه کنید.

 چه امکانات ورزشی در پلاژ‌های کیش وجود دارند؟

 معمولاً در پلاژ‌های کیش امکانات ورزشی همچون فوتبال ساحلی، والیبال، قایق پارویی، جت اسکی، قایق بادبانی، غواصی و اسکی روی آب به چشم می‌خورند که همه آن‌ها برای عموم در دسترس هستند.

 پاراسل را با چند نفر می‌توان امتحان کرد؟

شما می‌توانید پاراسل کیش را به صورت یک نفره و دو نفره تجربه کرده و حتی تا ارتفاع ۳۰۰ متری از سطح دریا فاصله بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Search