Search

خانه معلم بوشهر

خانه معلم بوشهر
5/5

انچه در این محتوا می خوانید

بوشهر یکی از زیباترین شهرهای جنوبی وجاهای دیدنی بوشهر فراوان است. خیلی‌ها در فصل زمستان سفر به بوشهر را انتخاب می‌کنند. از طرفی در صورت فرهنگی بودن؛ برای اقامت هم شاید خانه‌های معلم را انتخاب کنند. به هر حال اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید؛ بدانید خانه معلم‌هایی در شهر بوشهر هستند که هر کدام ویژگی‌ها و لوکیشن‌های متفاوتی دارند و شما از قبل باید آدرس و شماره تلفن آنها را بدانید که برای رزرو هم به راحتی تماس بگیرید. در این بخش از مجله به گردی به طور کامل خانم معلم بوشهر را به شما معرفی خواهیم کرد.

مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان بوشهر

یکی از بهترین مراکزی که می‌تواند یک محل اقامت کاملاً عالی به حساب بیاید، مرکز آموزش رفاهی فرهنگیان بوشهر است که نزدیک به دانشگاه آزاد اسلامی واقع شده است و از امکانات خوبی برخوردار است.

آدرس: بوشهر، خیابان ورزش، جنب دانشگاه آزاد اسلامی ، مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان بوشهر

تلفن تماس: 07733322290 – 07733331260

خانه معلم بوشهر
خانه معلم بوشهر

خانه معلم بوشهر داخل خیابان امام

این خانه معلم هم در منطقه خوش آب و هوایی از بوشهر واقع شده است و شما خیلی راحت می‌توانید به مغازه‌های وسط شهر نیز دسترسی داشته باشید.

آدرس خانه معلم بوشهر: بوشهر، خیابان امام، کانون کوثر

تلفن تماس خانه معلم بوشهر: 07733322168

خانه معلم بوشهر
خانه معلم بوشهر

خانه معلم بوشهر خیابان طالقانی

این خانم معلم که نزدیک به خوابگاه شهدای دانش آموزی است، برای افرادی مناسب است که فرزندانشان داخل خوابگاه ساکن هستند و می‌خواهند مدت زمانی را نزدیک آنها باشند. البته افرادی هم که فرزند دانشجو ندارند، می‌توانند در این خانه معلم اقامت داشته باشند.

آدرس: بوشهر، خیابان طالقانی، خوابگاه شهدای دانش آموزی

تلفن تماس: 07733539165

رزرو خانه معلم بوشهر

برای اینکه شما خانه معلم‌ها را رزرو کنید، باید به سایت  eskan.medu.ir مراجعه کرده که ۸ صبح زمان مناسبی برای این کار است و فعالیت‌های سایت تازه آغاز می‌شود. فقط باید اطلاعاتی مانند کارت شناسایی آموزش و پرورش و شناسنامه خود و همراهانتان را ارائه دهید. البته به یاد داشته باشید که افراد مجرد در خانه معلم بوشهر و در شهرهای دیگر هم پذیرش ندارند.

قیمت خانه معلم در بوشهر

قیمت‌های مختلفی برای رزرو خانه معلم‌های مختلف در بوشهر وجود دارد. اینکه خانم معلم‌ها چه امکاناتی دارند و در کجای شهر قرار گرفته‌اند، می‌تواند روی قیمت آنها تاثیرگذار باشد. به هر حال تمام مواردی که به شما معرفی کردیم، خانه معلم‌های گران قیمتی نیستند و از لحاظ امکانات هم گزینه خوبی به حساب می‌آیند. فقط کافی است که زودتر تماس بگیرید و برای مدت زمان اقامتتان در بوشهر آنجا را رزرو کنید.

جمع‌بندی

بوشهر  یکی از شهرهای زیبا برای سفر مخصوصاً در فصل زمستان است. اگر می‌خواهید در این سفر برای اقامت خود از خانه معلم استفاده کنید، بهتر است که خانه معلم های بوشهر را بشناسید تا بتوانید مدت زمانی را در آنجا ساکن شوید که ما در این مبحث به طور کامل آنها را به شما معرفی کردیم و آدرس و شماره تلفن این مراکز را نیز در اختیارتان قرار دادیم. همه آنها امکانات خوبی را برای اقامت در اختیارتان قرار می‌دهند.

برخی از سوالات متداول

در این بخش به تعدادی از سوالات رایج شما در مورد خانه معلم بوشهر پاسخ می‌دهیم.

آیا اقامت در خانه معلم بوشهر نسبت به هتل بهتر است؟

این دو مورد را هرگز نمی‌توان با یکدیگر مقایسه کرد. قطعاً که هتل امکانات بیشتری دارد اما اگر به دنبال قیمت مناسب هستید، قطعاً خانه معلم گزینه بهتری خواهد بود.

کدام یک از خانه معلم‌های بوشهر امکانات بیشتر و بهتری دارد؟

مرکز آموزش رفاهی فرهنگیان بوشهر نسبت به بقیه خانه معلم‌ها از لحاظ امکانات بهتر است.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Search