بهترین رستوران های مشهد

بهترین رستوران های مشهد
5/5

انچه در این محتوا می خوانید

یکی از بخش‌های جذاب سفر به مشهد، رستوران‌های آن است. بدیهی است که شهری با آن همه مکان‌های دیدنی فوق‌العاده، دارای مجموعه ‌های غذایی بی‌نظیر نیز باشد. در حقیقت گزینه‌های زیادی برای غذا خوردن پس از یک روز پر گشت و گذار در مشهد وجود دارد؛ اما به راستی کدام از بقیه بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است با ما در به گردی همراه باشید تا به شما بهترین رستوران های مشهد را معرفی نماییم.

 رستوران مشهد

برخی از غذاخوری‌های مشهد آنقدر خوب هستند که نمی‌شود از آن‌ها گذشت و باید یک وعده هم که شده در آن‌ها دلی از عزا درآورد! تعدادی از بهترین رستوران های مشهد به شرح زیر هستند:

 رستوران پسران کریم

کمتر کسی پیدا می‌شود که نام رستوران پسران کریم مشهد را نشنیده باشد. این رستوران یکی از رستوران‌های قدیمی است که البته امروزه دارای چند شعبه در این شهر زیارتی است. حواستان باشد که به موقع به رستوران پسران کریم تشریف ببرید؛ زیرا سریعا ظرفیت این رستوران تکمیل خواهد شد.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، خیابان فرهاد، فرهاد ۲۲، انتهای کوچه سمت راست

 شماره تلفن:05137623450

برای اطلاع از آدرس سایر شعبه‌های رستوران پسران کریم مشهد، اینجا کلیک نمایید!

 منوی رستوران پسران کریم

با آنکه بیشتر غذاهای رستوران پسران کریم خوشمزه هستند، چلو ماهیچه آن یک چیز دیگر است. به عبارتی بسیاری از افراد برای خوردن چلو ماهیچه‌های خوشمزه این رستوران حاضرند سر و دست بشکنند!

چلوکبابی امید

 اگر به دنبال کباب‌های لذیذ با گوشت تازه هستید، ما به شما چلوکبابی امید را پیشنهاد می‌کنیم. عطر و طعم این کباب‌ها آنقدر معرکه است که حتی با بویش مدهوش می‌شوید! این رستوران با آن که حدود ۱۰۰ سال از تولدش می‌گذرد، باز هم توانسته با داشتن غذاهای خوشمزه و مرغوب مشتریانش را شگفت زده کند.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، خیابان فدائیان اسلام، فدائیان اسلام ۲۱، بین شهید عرفانی یک و سه

 شماره تلفن: 051332222550

برای اطلاع از قیمت‌ غذاهای چلوکبابی امید مشهد، به اینجا بیایید!

 منوی چلوکبابی امید

 این رستوران با داشتن منوی مناسبی از غذاهای اصیل ایرانی، باز هم چلوکباب‌هایش حرف اول را می‌زنند. کباب خوشمزه در کنار برنج ایرانی همراه با کره، خاطره خوشایندی برای شما رقم خواهد زد!

 رستوران بابا قدرت

 یکی از بهترین رستوران های مشهد، رستوران بابا قدرت است. جالب است بدانید این رستوران درون یک ساختمان قدیمی مربوط به دوران قاجار قرار دارد. چنانچه به رستوران‌های سنتی علاقه‌مند هستید، ما به شما رستوران بابا قدرت با فضای سنتی را پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، انتهای بازار امام رضا، میدان ۱۷ شهریور، بلوار صدر، نبش ۱۶ تهران

 شماره تلفن: 05133440803

برای اطلاع از آدرس اینستاگرام رستوران بابا قدرت مشهد، اینجا را بفشارید!

 منوی رستوران بابا قدرت

اگر موفق شدید به رستوران بابا قدرت سری بزنید، بهتر است چلو ماهیچه آن را امتحان کنید. این غذا بسیار به صرفه است؛ چراکه شامل یک دست کامل گوسفند است.

رستوران ارم شاندیز

یکی از رستوران‌های محبوب و خوب مشهد، رستوران ارم شاندیز است. این رستوران دست شما را در انتخاب فضا باز گذاشته است؛ به‌طوری که هم می‌توانید در فضای باز و روی تخت‌های سنتی بنشینید یا در داخل رستوران! این رستوران با داشتن فضایی تمیز و لوکس به خوبی می‌تواند از شما پذیرایی نماید.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، جاده شاندیز، نرسیده به میدان دوم، حاشیه سمت چپ خیابان

 شماره تلفن: 05134284000

اگر دوست دارید از ساعات سرویس‌دهی رستوران ارم شاندیز مشهد باخبر شوید، به اینجا تشریف بیاورید!

 منوی رستوران ارم شاندیز

رستوران ارم شاندیز با بهترین مواد اولیه غذاهای خود را درست می‌کند؛ اما اگر از ما بهترین غذای این رستوران را بخواهید، به شما خوردن شیشلیک و چلو ماهیچه آن را توصیه می‌کنیم.

 رستوران راستگو

یکی دیگر از بهترین رستوران های مشهد، رستوران راستگو است. اگر می‌خواهید هزینه زیادی بابت غذا خوردن بپردازید و البته از کیفیت غذاها شگفت‌زده شوید، بهتر است رستوران راستگو را انتخاب نمایید.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد ۲۳ و ۲۵

شماره تلفن:05136016696        

چنانچه دوست دارید از موقعیت مکانی و منوی کامل رستوران راستگو مشهد اطلاع یابید، اینجا را فشار دهید!

 منوی رستوران راستگو

با آن که غذاهای این رستوران قیمت نسبتاً بالایی دارند؛ اما نمی‌شود از انواع کباب‌ها مانند شیشلیک، کوبیده، جوجه کباب و چلو ماهیچه ممتاز آن به راحتی رد شد!

رستوران‌ های مشهد

 لیست رستوران‌های مشهد در اینجا تمام نمی‌شود؛ بلکه می‌توانید انواع و اقسام رستوران با منوی غذایی متفاوت را در این شهر پیدا کنید.

 رستوران معین درباری

از هر کسی راجع به بهترین رستوران های مشهد بپرسید، به احتمال زیاد نام رستوران معین درباری در لابلای حرف‌هایش شنیده خواهد شد! این رستوران قدیمی آنقدر پرطرفدار است که برای غذا خوردن در آن باید در یک صف طولانی بمانید؛ بنابراین توصیه می‌شود که زودتر به آنجا مراجعه نمایید.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، خیابان پاسداران، بین پاسداران ۲ و ۴ ، مقابل هتل باختر

شماره تلفن: 05138783777

چنانچه مایل هستید از قیمت غذاهای رستوران معین درباری مشهد آگاه شوید، به اینجا بیایید!

 منوی رستوران معین درباری

 رستوران معین درباری یک رستوران اصیل و شلوغ در شهر مقدس مشهد است که به هیچ‌وجه نمی‌توان از طعم فوق العاده شیشلیک، چلوکباب برگ ویژه قاجاری، چلوکباب امپراطور ویژه معین درباری، چلو ماهیچه، چلوکباب وزیری و … آن گذشت!

رستوران رضایی

یکی از بهترین رستوران های مشهد، رستوران رضایی است که یک گزینه خوشمزه برای مسافران محسوب می‌شود. البته شعبه‌های متفاوتی از این رستوران پرطرفدار در مشهد افتتاح شده‌اند.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، آخوند خراسانی، بین چهارراه خسروی و میدان گنبد سبز

شماره تلفن: 05132211100

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به سایر شعبات رستوران رضایی مشهد، به اینجا سر بزنید!

منوی رستوران رضایی

رستوران رضایی دارای انواع غذاهای ایرانی و سنتی باکیفیت است؛ اما محبوب‌ترین غذا برای مشتریان، کباب‌های تازه‌اش است.

چلو کبابی ریحون

 یکی از رستوران‌های خوب مشهد، چلو کبابی ریحون است. این رستوران برای شما انواع کباب‌ها را با زغال طبخ می‌کند. در حقیقت راز طعم لذیذ کباب‌ها، طبخ آن‌ها روی ذغال داغ است.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار فکوری بین فکوری 26 و 28

 شماره تلفن:05138911515

اگر دوست دارید بیشتر با چلوکبابی ریحون مشهد آشنا شوید، به اینجا سری بزنید!

 منوی چلو کبابی ریحون

چلو کبابی ریحون غذاهای متنوعی دارد. به طور کلی مشتریان بیشتر علاقه‌مند به خوردن چلو کباب کوبیده، چلو کباب لقمه، چلو کباب برگ، چلو کباب بختیاری و چلو کباب سلطانی آن هستند.

 رستوران بام کوهسر

یکی دیگر از بهترین رستوران های مشهد، رستوران بام کوهسر به حساب می‌آید. ممکن است قیمت برخی از غذاهای آن بالاتر از سایر رستوران‌ها باشد. اگر پس از خرید در مجموعه تفریحی کوهسر احساس گرسنگی کردید، بام کوهسر، نزدیک‌ترین و بهترین گزینه است.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار هاشمیه، حد فاصل بین هاشمیه ۶۰ و ۶۲

شماره تلفن:05138811291

برای اطلاع از نحوه دسترسی به رستوران بام کوهسر مشهد با استفاده از وسایل نقلیه عمومی بهتر است اینجا را فشار دهید!

 منوی رستوران بام کوهسر

بهترین سرآشپزان انواع غذاهای ایرانی اصیل و ایتالیایی را برای شما درست می‌کنند که از آن‌ها می‌توان به انواع کباب‌ها و خورش‌ها اشاره کرد.

فست فود مشهد

خوب است که در میان این همه غذاهای برنجی، یک وعده را نیز به خوردن فست فود اختصاص دهید. فست فودها بسیار خوشمزه هستند و حال و هوایتان را عوض خواهند کرد.

 رستوران باغ زیتون ۲

یکی از رستوران‌های فست فودی مشهد، رستوران باغ زیتون ۲ است. این رستوران یک رستوران ساده نیست؛ بلکه به عنوان یک غذاخوری متفاوت تلقی می‌شود. در واقع فست فودهای بی‌نظیر در کنار نوشیدنی‌های جدید از دلایل محبوبیت باغ زیتون محسوب می‌شوند.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، سجاد، بهار۱۰، خیابان 3/10

شماره تلفن: 05137621382

برای اطلاع از محیط رستوران باغ زیتون۲ مشهد اینجا کلیک کنید!

 منوی رستوران باغ زیتون ۲

رستوران باغ زیتون ۲ یک رستوران ایتالیایی محسوب می‌شود که خوردن پیتزاهای آن خالی از لطف نیست. خلاصه که انواع پیتزا و فست فودهای فوق‌العاده در این مکان پیدا خواهند شد.

رستوران لیالی لبنان (پیتزا بعلبکی)

 اگر به دنبال غذاهای خوشمزه و خاص در یکی از وعده‌های سفرتان هستید، به شما رستوران لبنانی لبنان پیشنهاد می‌شود. این رستوران با داشتن فضای قابل قبول و پرسنل خوش برخورد، از شما پذیرایی خواهد کرد.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار جلال آل احمد، قبل از سروش ۲

شماره تلفن: 05136015000

چنانچه می‌خواهید از ساعت فعالیت رستوران لیالی لبنان مشهد باخبر شوید، اینجا را فشار دهید!

 منوی رستوران لیالی لبنان

نمی‌توان در این رستوران غذاهای سنتی ایرانی را پیدا کرد؛ اما در عوض فست فودهای جذاب عربی همچون شاورما مرغ عربی، شاورما دجاج، پیتزا بیروتی، کنتاکی و پیتزا دجاج در این رستوران پیدا می‌شود.

بهترین فست فود مشهد

مشهد به دلیل آن که یک قطب گردشگری مهم در کشور ما به حساب می‌آید، انواع رستوران‌ها از جمله فست فودها را در خود جای داده تا برای هر سبک و سلیقه‌ای غذا داشته باشد.

فست فود شبدیز

پیتزا شبدیز یکی از بهترین فست فودی‌ها در شهر مقدس مشهد است که منوی آن به طور خیره‌کننده‌ای برای همه جذاب است. حتماً یکبار هم که شده به مجموعه غذایی شبدیز سری بزنید.

بهترین رستوران های مشهد
بهترین رستوران های مشهد

 آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار هفت تیر، نبش هفت تیر ۱۵

 شماره تلفن: 05138666666

اگر دوست دارید نظر سایر مراجعه‌کنندگان را راجع به رستوران شبدیز بدانید، به اینجا بیایید!

 منوی رستوران شبدیز

منوی این رستوران شامل انواع پیتزاها، ساندویچ‌ها، غذاهای پرسی، برگرها و پیش غذاها است. به طور کلی پیتزا مخصوص شبدیز، رست بیف، گوشت و قارچ و پیتزا پپرونی این رستوران بسیار محبوب است.

فست فود کندز

 یکی از بهترین رستوران های مشهد، فست فود کندز است. این رستوران باداشتن پیتزاهای معرکه که با خمیر تازه درست شده‌اند، از مهمانان خود پذیرایی می‌کند.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، میدان جانباز، جنب پروما

شماره تلفن:05137644761

اگر دوست دارید از رده قیمت‌های فست فود کندز اطلاع‌ یابید، به اینجا سری بزنید!

 منوی فست فود کندز

 با آنکه به منوی فست فود کندز متنوع است؛ اما مشتریان اغلب عاشق پیتزاها به خصوص پیتزا گوشت و قارچ آن می‌شوند و کمتر از مرغ سوخاری‌های آن راضی هستند.

 جمع بندی

مشهد که به عنوان یک شهر توریستی ویژه شناخته می‌شود، بهترین مقصد برای رستورانگردی نیز به حساب می‌آید. از انواع باغ رستوران‌ها، رستوران‌های سنتی، لوکس، فست فودی و … در این شهر پیدا می‌شوند که غذاهای آن از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.

 برخی از سوالات متداول

کدام رستوران به حرم مطهر نزدیک است؟

رستوران باباقدرت با قرارگیری در انتهای بازار رضا، با حرم فاصله بسیار کمی دارد.

 معروف‌ترین غذای رستوران معین درباری چیست؟

 شیشلیک‌های معین درباری لذیذترین و معروف‌ترین غذای این رستوران هستند.

رستوران های مشهد
رستوران های مشهد
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها